lekarz Piotr Fussek

Chirurg naczyniowy

2,7

wyczulam podczas wizyty ze lekarz jest wazniejszy niz pacjent. Bedac prywatnym pacjentem spodziewalam sie wiekszej pomocy ze strony lekarza w podejsciu na lozko na ktorym odbylo sie badanie naczyn bo nie bylo malego stopnia gdzie by mnie latwiej bylo dostac sie z podlogi bez obawy upadniecia. Po skonczonym badaniu na stopach zostal zel ktory sama musialam wytrzec bo lekarz nie poczuwal sie do zakonczyenia swojej pracy z tytulu uszanowania i uprzejmosci dla pacjenta badanego. Zachecam lekarzy dbajcie o swoich pacjentow od poczatku do konca bo jestesmy ludzmi bo my dbamy ...

Zachecam lekarzy dbajcie o swoich pacjentow od poczatku do konca bo jestesmy ludzmi bo my dbamy jaka wiedze macie ale przede wszystkim jak nas traktujecie.

Wspanialy lekarz.profesjonalista.Wyleczyl mojej siostrze Ani rane pozylakowa ,ktora nie mogla wyleczyc ponad 20 lat.Rana byla wielkosci dloni ,az zrobil zdjecie tej ranie i mowil ze jeszcze takiej duzej nie widzial.Przez kilka tygodni Pan doktor dawal leki i bandarzowal,Kazal sie stosowac do jego wskazowek i nie ruszac bandarzu.Stal sie cod-RANA zagoila sie ,PAN DOKTOR ma zlote rece iwszystkim o tym opowiadam i polecam polecam.DZIEKUIEMY panie doktorze .

Być może jest dobrym lekarzem, ale moja terapia przeciągała się w nieskończoność. Oprócz jednego USG na początku i przepisaniu antybiotyku, polegała tylko na bandażowaniu i masażach. Pan doktor podczas comiesięcznych wizyt tylko własnoręcznie bandażował (zresztą dość niestarannie, opatrunek nie wytrzymywał jednego dnia) i wypisywał kolejne zlecenia na cotygodniowe masaże i zmianę bandaży. Po ponad trzech miesiącach zadecydował, że będe mogła zacząć nosić podkolanówki i był w widoczny sposób niezadowolony, że nie kupię ich w jego gabinecie tylko zamówię inny kolor przez internet. Mimo, że byłam traktowana przez lekarza w miarę ...

Mimo, że byłam traktowana przez lekarza w miarę uprzejmie, to wyczuwa się wyższość pana doktora, można też wysłuchać jego komentarzy na temat motłochu, który przyjeżdża w dzień targowy do Przeworska.
Stwierdziłam, że za moje pieniądze nie będzie gardzić innymi ludźmi i zaprzestałam wizyt.

Gdybym nie zgłosił się do innego lekarza i pozwolił panu doktorowi wyciągać ode mnie pieniądze już bym dawno leżał w grobie.

lekarz zwracający uwagę jedynie na pieniądze nie na pacjenta testował jakąś metodę na leczeniu mojej nogi po ponad półrocznym leczeniu kosztownych wizytach prywatnych lekarz doprowadził prawie do amputacji nogi, nawet nie raczył mnie przyjąć kiedy z nogą zaczęło się coś dziać kompletnie to zlekceważył udawał, że go nie ma przy czym siedział w gabinecie a mi groziła amputacja nogi, trafiłam sama do szpitala gdzie cudem odratowali mi nogę, lekarz powinien za to odpowiedzieć i już nigdy nie powinien mieć kontaktu z pacjentem.

Moj zabieg czyszczenia zyły trwał ponad 5 godz na znieczuleniu ogólnym , uszkodzono mi nerw głosowy , przy operacji pojawiały sie nie wybredne komentarze lekarzy ktore chcąc nie chcąc słyszałam ,ale wstyd powtarzać , rozumiem ze to cieżki zabieg ,ale pacjent traktowany jest lekceważąco i jego zycie tez , 2 razy naruszyli mi jakis nerw gdzie dostałam drgawek raz mnie o mało nie udusiło na koncu dok Fusek nawet do mnie nie zaglądnął , a po wizytach u niego zapowiadało sie tak wspaniale , poki co wybieram sie na wizyte do innego lekarza zeby popytać czy tak wszystko miało wyglądać , Bogu dziękuję że zyje bo myślałam ze to juz koniec . Nie Polecam Tym bardziej szpitala w Mielcu gdzie dok wykonuje zabiegi .

Słyszałem, że ciągnie leczenie w nieskończoność i jest drogi

Słyszałem, że ciągnie leczenie w nieskończoność i jest drogi

Stosuje nowatorkie metody leczenia, pełen profesjonalizm, ocena osób poddanych zabiegom bardzo dobra. Kolorowy dopler w ramach wizyty, większość chirurgów nawet nie wie jak go obsługiwać ani nie widziało zabiegu wykonywanego metoda laserową-to chyba mówi najwięcej...

Zawsze miły i uśmiechnięty. Wszystkiego się dowiedziałam.

Zawsze miły i uśmiechnięty. Wszystkiego się dowiedziałam.

Lekarz kompetentny i uprzejmy.

Lekarz kompetentny i uprzejmy.