lekarz Piotr Gałązka

Potwierdzam, anioł nie lekarz. Ale nie chcę za bardzo chwalić, bo będzie miał więcej pacjentów i będzie jeszcze trudniej się dostać do Pana Doktora.a jestem jego pacjentką i nie chciałabym czekać ponad pół roku na wizytę planowaną.

Pan Piotr Gałązka to bardzo dobry czlowiek, lekarz z powołania, przyjazny pacjentowi, kompetentny, wie jak podejść do problemu i jak pomóc pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona, że 2 miesiące temu trafilam do Niego na wizytę, bo Jego diagnoza i zastosowane leki poprawiły moje funkcjonowanie. Wiem, że nie jest cudotwórcą i nie odbuduje tego co jest zepsute, ale ważne że potrafi pomóc pacjentowi, żeby mu się łatwiej żyło. Polecam serdecznie Pana doktora.

Pan Piotr Gałązka to lekarz z powołania, kompetentny, bardzo oddany swojej pracy i przede wszystkim jest dla pacjenta, a nie papierów. Polecam!!!. Mam pełne zaufanie do Jego kompetencji. Oby więcej takich lekarzy..........

Wspaniały lekarz. Nigdy nie zostawia bez pomocy. Zawsze zgadzał się mnie przyjąć w nagłym przypadku bez wcześniej umówionej wizyty.

Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem, który w dobie pandemii dbał i leczył mnie z covid. Zawsze jest miły, uprzejmy i kulturalny ☺ Oby takich prawdziwych lekarzy było więcej.

Zawsze jest miły, uprzejmy i kulturalny ☺
Oby takich prawdziwych lekarzy było więcej.

Pan doktor całym sobą angażuje się w pomoc choremu,kompetentny,zawsze znajdzie rozwiązanie problemu,lekarz z pasją i odpowiedzialnością,każdemu polecam wizytę u pana doktora.

Wspaniały lekarz, anioł nie człowiek aby więcej takich ludzi w służbie zdrowia. Mogę w 200% polecić Pana Piotra był moim lekarzem i zawsze mogła liczyć na jego pomoc.

P. Gałązka jest kompetentnym lekarzem z powołania, czuć, że zależy mu na zdrowiu pacjenta, poświęca na wizytę tyle czasu, ile jest potrzebne. Każda jego diagnoza była trafna, a po wizycie u niego czuję się uspokojona.

Pan Piotr Gałązka to lekarz z powołania. Jest bardzo oddany swojej pracy i zależy Mu na dobru pacjenta. Mam pełne zaufanie do Jego kompetencji. Polecam!

Wspaniały lekarz polecam serdeczny pomocny pomoże każdemu wysłucha doradzi serdeczny człowiek. Jest moim lekarzem rodzinnym przyjmie zawsze pacjenta