dr n. med. Piotr Gerard Nowak

Ortopeda, Traumatolog

Dobry lekarz, godny polecenia. Wyjaśnił wszystko jak należy, podczas zabiegu artroskopii - rekonstrukcja acl- bez problemu mówił o tym co się dzieje i co tego wynika. Jest odrobine specyficzny, trzeba wyczuć Jego nieco dziwny charakter, przez który może wydawać się On arogancki czy bezczelny, ale w rzeczywistości jest miłą i kompetentną osobą, która wie co robi i faktycznie się na tym zna - diagnoza w 10 minut po 3 miesiącach chodzenia po innych lekarzach - dla mnie to wszystko tłumaczy :) Po zabiegu kolano tylko z dnia na dzień pracowało coraz lepiej - zero powikłań, problemów. Polecam z czystym sumieniem.

Dr Nowak przeprowadził u mnie artroskopię kolana z usunięciem ciała wolnego. Operacja nieskomplikowana, jestem w 100 proc. zadowolony z pracy tego lekarza. Wytłumaczył co jest nie tak i co będzie robił. Był uprzejmy, z poczuciem humoru. Podczas operacji na bieżąco tłumaczył co robi i oprócz usunięcia ciała wolnego sprawdził skąd ono się oderwało (duży plus dla niego). Sprawdził też przy okazji atrsoskopii więzadła i pozostałe struktury kolana, odkrywając że podczas urazu więzadło krzyżowe zostało nieznacznie uszkodzone. Usunął przerosty tkanek, które mogły powodować bolesność na codzień (kolejny duży plus - teoretycznie nie musiał tego robić). Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tego lekarza.

To była moja trzecia i póki co najbardziej udana artroskopia kolana (wycinanie zwyrodniałej części łąkotki, czyszczenie stawu). Operacja odbyła się w szpitalu Medicover w Warszawie w grudniu 2011 r. Pan dr Nowak jest kompetentny, a do tego uprzejmy i sympatyczny. W porównaniu do poprzednich lekarzy, z którymi miałam do czynienia, to była ogromna różnica. Po operacji zalecił mi zupełnie inny rodzaj rehabilitacji niż po poprzednich dwóch. Nie obciążałam nogi przez ponad 3 tygodnie, ponadto założenie sączka spowodowało, że wyprowadzony został z kolana cały zbędny płyn. Może to i norma, ale nie zostało to zastosowane poprzednio. Mam dużo większą sprawność niż po poprzednich zabiegach i już po 4 miesiącach od operacji zaczęłam biegać! Nie sądziłam, że będzie to kiedykolwiek możliwe. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Pana Nowaka przy okazji rekonstrukcji łąkotki, która i tak pewnie czeka mnie za kilka lat. Polecam tego lekarza.

bardzo fajny lekarz, wizyta super, bardzo pomógł mi wrócić do zdrowia

bardzo fajny lekarz, wizyta super, bardzo pomógł mi wrócić do zdrowia

Jestem po rekonstrukcji więzadła krzyżowego i poleciła bym tego lekarza kazdemu.Operacja została ptrzeprowadzona prawidłowo nie było żadnych powikłań.Wszystko zostało mi wytłumaczone co bedzie robione i w jaki sposób bedzie przebiegała rehabilitacja.

Jestem trochę ponad miesiąc po operacji i już prawie biegam. A straszyli mnie, że przy takim schorzeniu będę trzy miesiące chodziła o kulach!Dr Nowak dokładnie mi wytłumaczył, co zrobi podczas operacji. I bardzo mi się podoba, że stosuje nowoczesne metody leczenia, np. nie kazał mi nosić ortezy dzięki czemu noga szybciej zaczęła prawidłowo działać. Miałam przez ponad rok bardzo nieciekawe kontakty z lekarzami tej specjalizacji, a to był pierwszy który w pełni prawidłowo zdiagnozował problem i zrobił operację, która była absolutnie niezbędna. Super lekarz!

Moja córka była operowana przez dr Nowaka (rekonstrukcja wiązadeł i przyszycie łękotki) - operacja została wykonana bardzo dobrze i córka niezwykle szybko wraca do zdrowia. Nie mam żadnych zastrzeżeń do kontaktów z panem doktorem, przeciwnie podał swój numer komórkowy na wypadek gdyby był jakiś problem, a kiedy nie mógł odebrać telefonu (dzwoniłam dwa razy) to oddzwonił. Był uprzejmy i naprawdę kompetentny. Czytałam poprzednie opinie i czasem mam wrażenie, że mówimy o dwóch różnych osobach! Ja w 100% poleciłabym pana doktora każdemu, kto ma problem z kolanem.

jestem w 100% zadowolona z Dr.Nowaka. Wykonywał mi operacje kolana (rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego) i wszystko jest ok , szybko doszłam do siebie

Sądziłam, że trafiłam na zły dzień tego lekarza. Niemiły, brak zainteresowania sprawą, niewiele powiedział o kontuzji. Poświęcił mi 5 minut. Szkoda czasu i pieniędzy.

odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.Miałem skręcony staw kolanowy pokierowaał mną od początku do końca rehabilitacji w pełni profesjonalnie.