Dla dodatkowych informacji dr Glanowski przyjmuje też w Nowym Sączu, ul. Węgierska 188 (przychodnia CenterMed). Jestem jego pacjentką już jakiś czas i muszę stwierdzić, że to cudotwórca! Wyleczył moją twarz, teraz tylko chodzę co jakiś czas na zabiegi kriochirurgi dermatologicznej na węgierską. Polecam!

Oj bardzo długo będę pamiętać tego lekarza i polecać go innym. Najlepszy dermatolog w Nowym Sączu na jakiego trafiłam.

Świetny lekarz. Chodziłam już do kilku dermatologów ale tylko dr Glanowski okazał się skuteczny. Polecam!