lek. med. Piotr Gołębiowskilek. med. Piotr Gołębiowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Piotr Gołębiowski

Jestem doświadczonym okulistą, specjalizuję się w leczeniu chorób oczu - przede wszystkim wykonuję wszystkie zabiegi okulistyczne (chirurgia zaćmy, wszczepy soczewek itp.) oraz laserową korekcję wad wzroku (metodami Lasik, EBK, Lasek, Trans PRK), a także zabiegi medycyny estetycznej okolic oczu (plastyka powiek, dolina łez itp.).
Od 2002 roku Prezes Zarządu Laguna Medical Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 1991-2000 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie, a od 2002 do 2004 ordynator pododdziału okulistycznego Szpitala Ortopedyczno-Chirurgicznego „Jankowo” w Gdańsku. Aktywny członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji (ESCRS - European Society of Cataract & Refractive Surgeons) oraz Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówki (EURETINA - European Society of Retinal Specialists). W latach 2003-2004 pełnił funkcję zastępcy ordynatora oddziału okulistycznego Szpitala w Chojnicach. Współzałożyciel Pomorskiej Fundacji Zdrowia. Ponadto jest Prezesem Zarządu Spółki Mairim od 2007 roku, oraz wiceprezesem Zarządu PWM Sp. z o.o. od 2005 roku.

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- niemiecki

hhhhh gggggg dddddd yyyyyy nnnnnn wwwwwww ggggggg ggggggg

hhhhh gggggg dddddd yyyyyy nnnnnn wwwwwww ggggggg ggggggg

porada i zabieg na zaćmę w ramach ubezpieczenia

porada i zabieg na zaćmę w ramach ubezpieczenia

Kwalifikacja do zabiegu zaćmy - szybko, sprawnie i profesjonalnie. Moja matka jest wniebowzięta!

Pan doktor poswiecił mi mało czasu ,praktycznie wykazał brak zaintresowania moim problemem, wizyta była bardzo krótka, lekarz robił wrazenie jakby się gdzieś spieszył,nie polecam

Uważam że to b. dobry lekarz, swoja pewnością w tym co robi daje pełne zaufanie w wakacje 2011 roku miałam laserowa korekcje wzroku- astygmatyzm opieka po zabiegu jak i przed w 100% super

Skorzystałam z porad i operacji u dr Gołębiowskiego i polecam serdecznie tego okulistę.

wizyta kwalifikacyjna do zabiegu zaćmy - szybko, fachowo i na temat. teraz tydzień do zabiegu.

nie mam żadnych zastrzeżeń co do dra Gołębiowskiego. moim zdaniem dobry lekarz i sympatyczny człowiek

Szczerze polecam pana doktora. Wykonał bardzo dobrą robotę korygując mój astygmatyzm. Niestety trochę to trwało ale się opłacało. Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------