lek. med. Piotr Gołębiowskilek. med. Piotr Gołębiowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Piotr Gołębiowski

Jestem doświadczonym okulistą, specjalizuję się w leczeniu chorób oczu - przede wszystkim wykonuję wszystkie zabiegi okulistyczne (chirurgia zaćmy, wszczepy soczewek itp.) oraz laserową korekcję wad wzroku (metodami Lasik, EBK, Lasek, Trans PRK), a także zabiegi medycyny estetycznej okolic oczu (plastyka powiek, dolina łez itp.).
Od 2002 roku Prezes Zarządu Laguna Medical Sp. z o.o. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 1991-2000 asystent Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie, a od 2002 do 2004 ordynator pododdziału okulistycznego Szpitala Ortopedyczno-Chirurgicznego „Jankowo” w Gdańsku. Aktywny członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji (ESCRS - European Society of Cataract & Refractive Surgeons) oraz Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówki (EURETINA - European Society of Retinal Specialists). W latach 2003-2004 pełnił funkcję zastępcy ordynatora oddziału okulistycznego Szpitala w Chojnicach. Współzałożyciel Pomorskiej Fundacji Zdrowia. Ponadto jest Prezesem Zarządu Spółki Mairim od 2007 roku, oraz wiceprezesem Zarządu PWM Sp. z o.o. od 2005 roku.

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- niemiecki

bez komentarza - dobry lekarz i już ale że komentarz musi być dłuższy wiec dopisuję - bez komentarza

W 2004r. odbyłam operację wszczepienia sztucznych soczewek, którą przeprowadził Dr Gołębiowski. Zabieg udał się, widzę swobodnie do dziś, nie licząc innych problemów z widzeniem, które niezleżne są od operacji (zwyrodnienia siatkówek). Mam 31 lat i z przekonaniem powiedzieć mogę, że jakość mojego życia podniosła się, bo nie muszę nosić już grubych okularów, co było dla mnie udręką. Do tego zlikwidowano tworzącą się zaćmę (nawrotów póki co nie ma). Obecnie mieszkam w Krakowie, oglądało mnie tu kilku okulistów i za każdym razem powtarzają, że i jakość wszczepionych soczewek jest bardzo dobra i sam zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Polecam.

wizyta kwalifikacyjna, zabieg i kontrola - teraz życie bez brudnej szyby na oczach czyli bez zaćmy! super!

miałem zabieg na zacme w oddziale w sopocie. maja tam slabe warunki ale lekarz wybitny.

Korzystałem z rad i leczenia Gołębiowskiego w kwestii laserowej korekcji wady wzroku. To dobry specjalista i godny polecenia okulista.

bardzo dobry specjalista, szczegolnie polecam dla osob z zacma!

bardzo dobry specjalista, szczegolnie polecam dla osob z zacma!

dołączam sie do ostatniej opini - bardzo dobry specjalista ktory pacjentowi poswieca maksymalna ilosc czasu i swojej wiedzy!

nie rozumiem tych negatywnych opinii... chyba trafiliście do innego okulisty o podobnym nazwisku.. według mnie to bardzo miły i sympatyczny doktor którego jedyna wada jest fakt posiadania telefonu który ciągle mu dzwoni :)

poznałem dr Gołębiowskiego przy okazji kwalifikacji do zabiegu usunięcia zaćmy. rzeczowy, stanowczy i konkretny. bez zastrzezen i jakichkolwiek negatywnych odczuc.

lekarz godny polecenia, zna sie na tym co robi i podchodzi profesjonalnie do swojej pracy bez zbędnych dyrdymałów. szybko sprawnie i bezpolesnie - moze odrobine bezpłciowo ale fachowo. polecam