lekarz Piotr Grosslekarz Piotr Gross - zdjęcie profilowe

- dermatoskopia
- anoskopia
- proktoskopia
- rektosigmoidoskopia

Doktorze dziękuję serdecznie za pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wrastający paznokieć wyleczony bezboleśnie. Efekt zabiegu zachwycający. Polecam wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Szybka i fachowa pomoc lekarska. Pan doktor bardzo kompetentny i uprzejmy. Polecam wszystkim Pana dr Grossa!

Fachowiec i profesjonalista. Bardzo konkretny . pomogl mi i mojej żonie wart tych pieniedzy . Nie sciemnia nie slodzi tylko leczy i to skutecznie. Rozprawil sie z klykcinami polecam osobom z tym problemem. Słowa uznania i wielkie podziekowania za pomoc. Pozdrowienia dla Pana Piotra

Pan doktor usuwał mi hemoroidy. Metodę usunięcia dostosował do stanu zaawansowania choroby. Wytłumaczył wszystko dokładnie, a sam zabieg wykonał profesjonalnie. Polecam

Polecam Pana Doktora! Miałam problemy z obfitym krwawieniem z odbytu, inny chirurg chciał mnie operować na hemoroidy, dr Gross po wykonaniu odpowiedniego badania stwierdził stan zapalny jelit. Zapisał leki i po krótkim czasie wszystko wróciło do normy. Sposób leczenia wytłumaczył mi bardzo dokładnie i z dużą cierpliwością. Podczas wizyty nie odczuwałam żadnego dyskomfortu i nie wstydziłam się rozmawiać na tak wstydliwy problem jaki mi dokuczał. Polecam , świetny specjalista! Kieruje się dobrem pacjenta przede wszystkim.

Polecam Pana Doktora!

Jestem po laserowym zabiegu usuniecia kłykcin, bardzo usatysfakcjonawana wizyta i rezultatem. Doktor Gross to wspanialy i wszechstronny specjalista, poswiecajacy duzo uwagi chorobie. Polecam wszystkim, ktorzy zmagaja sie z tym problemem.

Idealny lekarz. Bardzo kompetentny i rzeczowy. Wspaniały specjalista, pełne zaangażowanie i zainteresowanie. Serdecznie polecam!

polecam Pana doktorta jest to wspaniały człowiek a przy tym wszystko wytłumaczy i wyjasni jak trzeba!!przy wstydliwym problemie (hemoroidy)wszystko poszło ok!!!POLECAM SERDECZNIE I DZIEKUJE ZE SA JESZCZE TACY LEKARZA

Witam, u doktora Grossa byłam na zabiegu laserowego usunięcia pieprzyka. Jestem bardzo zadowolona, cena niezbyt wygórowana, zabieg bezbolesny, bezkrwawy, pięknie się wszystko raz-dwa zagoiło. Doktor wszystko tłumaczy co będzie robił krok po kroku, żeby nie przestraszyć pacjenta (np. przy znieczuleniu). Z czystym sercem polecam pana Grossa, pozdrawiam wszystkich :) Marta

Marta

Pan Doktor leczył ranę pooperacyjną mojej babci. Skuteczne leki i opatrunki. Rana się go. Jestem bardzo zadowolona z porad Pana Doktora.