dr n. med. Piotr Gryglas

Hipertensjolog, Kardiolog

Polecam Doktora Piotra , to była moja pierwsza wizyta ,ale napewno nie ostatnia, Doktor poświęcił bardzo dużo czasu odpowiadając na moje pytania,bardzo zaangażowany,empatyczny,wszystko dokładnie wytłumaczył,poszłam z problemem kardiologicznym a zostałam zbadana kompleksowo Doktor dał mi dużo praktycznych porad i wskazówek co do innych dolegliwości .Jestem mega zadowolona że właśnie trafiłam na Takiego lekarza.Polecam raz jeszcze :)

Z całego serca polecam doktora Piotra Gryglasa . To wspaniały człowiek i mega specjalista . Pozdrawiam serdecznie

Doktor Piotr to najlepszy lekarz. Bardzo przejrzyście tłumaczy, trudne do ogarnięcia dla laika, problemy medyczne. Trafnie stawia diagnozy-ma olbrzymie doświadczenie. Szczerze polecam tego lekarza.

lekarz "bufon", który kocha kasę i wykorzystując państwową służbę zdrowia bierze na siebie znacznie więcej obowiązków niż może sam podałać

Polecam, jest dobrym fachowcem. Lecze sie z powodu zwyzek cisnienia,dr globalnie podszedł do mojego problemu.na wyniki i efekty czekam.

Najlepszy lekarz, do jakiego do tej pory trafiłam. Bardzo kompetentny i uczciwy. Gorąco polecam

zdecydowanie nie polecam. Byłam u doktora jakiś czas temu i potraktował mnie baaardzo przedmiotowo.

Fantastyczny lekarz, z doskonałym podejsciem do pacjenta. Cierpliwy, ciepły w kontakcie. Leczę sie u niego na nadciśnienie i jestem bardzo zadowolona.

Doskonały fachowiec...cudowny człowiek...polecam ....

Doskonały fachowiec...cudowny człowiek...polecam ....

Jeżeli ktoś ma namiar na doktora proszę podać.chciałabym się umówic na wizytę. z góry serfdecznie dziękuję