Piotr Grzesiak

3,5
3,5

Naprawdę świetny i kompetentny lekarz, byłam z małymi córkami i nie zamieniłabym tej wizyty u innego lekarza...! Pooolecam z czystym sumieniem.

Pooolecam z czystym sumieniem.

Dentysta z powołania.Byłam wcześniej u pięciu innych-bez porównania.Polecam. Doprawdy nie wiem skąd te negatywne opinie. Mam wrażenie,że pacjent miał zły dzień.

Młody i ambitny. Widać, że się stara. Na plus to że nie trzeba czekać w kolejce.

Chodziłam do tego Pana kilkakrotnie, ale już wystarczy. Niedopuszczalne jest, aby przy personelu i innych pacjentach publicznie komentował mój strach przed zabiegiem - nie spotkałam się nigdy wcześniej z takim zachowaniem jakiegokolwiek lekarza. Odradzam i przestrzegam!