dr hab. n. med. Piotr Gutowski

Chirurg naczyniowy

Najgorszy doktor na jakiego można trafić nie miły nie konkretny nic nie można się dowiedzieć nic załatwić on ma zawsze czas tylko nigdy dla pacjenta

Wczoraj wyszedłem ze szpitala. Mam stent-graft w aorcie brzusznej. Dzięki niemu pozbyłem się panicznego strachu -kiedy to się stanie - i wkrótce wrócę do normalnego życia. Dziękuję Panu Profesorowi i całemu zespołowi Aortic-Taem Kliniki Chirurgii Ogólnej Naczyniowej i Angiologii SPSK2. Jestem bardzo wdzięczny, a zarazem bardzo dumny, że mamy takich lekarzy.

Każdy ma swoje zdanie. Czasem zła opinia o pajaczkach moze sprawic ze potrzebujący człowiek nie trafi w odpowiednie ręce na przykład pana profesora. Ja mogę powiedzieć że jest to pierwszy chirurg profesor który chciał pomóc. fantastyczny człowiek. Pierwszy profesor który nie wywyższył się potrafił zaoferować pomoc i dać nadzieję. Bardzo dziękujemy panie profesorze.

Byłam u profesora prywatnie. Od pewnego czasu miałam problemy z pajączkami i widocznymi żyłami. Na co profesor, że można brać suplementy uszczelniające. Nawet nie obejrzał mnie. Mam wrażenie, że jeśli nie trafi się do niego z "ciężkim przypadkiem" to jeśli człowiek nie mieści się w "port-folio" jakim można się pochwalić - to szkoda pieniędzy. 200 zł za wizytę, diosminę to można sobie kupić w aptece bez recepty. Arogancki. Nie słucha pacjenta.

Jestem przeszczęśliwa, że operację tętnicy szyjnej mam już za sobą. Profesor operował mnie w lipcu br osobiście. Dzisiaj miałam zdjęte szwy. LEKARZ ze wszech miar godny polecenia.

Wg mnie dla Pana profesora liczą się tylko kasowe operacje, nie interesują go w ogóle powikłania tychże operacji. Pacjent zostaje sam, pan profesor mowi, ze tego nie leczy, a jego lekarze, że nie umieją tego leczyć. Dodatkowo na jego oddziale pracują lekarze, którzy są nieprofesjonalni, wręcz aroganccy, a pan profesor ich broni. Ogólnie nie polecam!

Jestem kilka dni po implantacji stentów w Klinice Profesora.Po wizycie w Jego gabinecie dowiedziałam się wszystko o zabiegu,szybko zadzwonili do mnie ustalając date zabiegu .Polecam

Na oddziale którym kieruje doktor Piotr wszystkich lekarzy polecam, fachowość ludzie godni zaufania personel miły i uczynny.Mąż leczy się tam kilka lat,kilka operacji nie licząc zabiegów zawsze wszystko jak najlepiej.Jedyny mankament to dostać się na oddział.Pragnę podziękować w imieniu męża wszystkim lekarzom i samemu panu profesorowi.

Szczerze polecam tego lekarza. Uprzejmy rzeczowy i bardzo dobry fachowiec. Leżałem u niego na oddziale i mam same pozytywne odczucia co do jego leczenia i warunków hospitalizacji.

witam wszystkich jestem ze slupska chcialem publicznie podziekowac DOKTOROWI ZA URATOWANIE MI NOGI !!!!! DZIEKUJE JESZCZE RAZ Z CALEGO SERCA GDYBYM NADAL LECZYL SIE W SLUPSKU ZAPEWNE NIE MIAL BYM JUZ NOGI!!!! JESZCZE RAZ DZIEKUJE KRZYSZTOF B.