Wspaniały człowiek o wielkim sercu zawsze można na niego liczyć o każdej porze dnia czy nocy nigdy nie zostawi w potrzebie . Jestem pacjętką doktora Habało od kilku lat nigdy mnie nie zawiódł .Polecam innym pacjętkom po pierwszej wizycie napewno wrócicie z powrotem .

CHODZĘ DO DOKTORA OD PRAWIE 10 LAT. POPROWADZIŁ MOJE DWIE CIĄŻE. LEKARZ BARDZO DOBRY, KOMPETENTNY, UPRZEJMY, ODPOWIADA NA KAŻDE PYTANIE. MOŻNA LICZYĆ NA NIEGO O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY. POŚWIĘCA DLA PACJENTKI TYLE CZASU ILE TRZEBA. Z PEWNOŚCIĄ WRÓCĘ NIE RAZ :)

Chodziłam do wielu ginekologów i on jako pierwszy wiedział o co pytam i widział sens tych pytań, nie bagatelizował ich. Widziałam w jego oczach coś w rodzaju uznania a nie "wyszukiwania sobie problemów" (chodzi o pewne zaawansowane badania). Byłam zaskoczona jego ogromna wiedzą, sposobem tłumaczenia procedur medycznych i podejściem do pacjenta. Pomimo pewnych kosztów szczerze polecam, bo niejednokrotnie za podobne pieniądze ciężko uzyskać fachową poradę. U doktora Habało można pytać i pytać.

Lekarz na pierwszy rzut oka mily i uprzejmy lecz zbyt wysoko sie ceniacy. mialam wykonywany zabieg usuwania kłykcin, który nie przyniósł pozytywnego efektu. ponadto w opisie tego zabiegu jest napisane ze wymagane jest znieczulenie miejscowe. ja takowego znieczulenia nie dostalam. lekarz stwierdzil ze moze wystapic krwotok. jednakze gdy udalam sie do innego lekarza z moim problemem zadnych przeciwskazan do znieczulenia nie bylo. u dr Habało na tym zabiegu bardzo cierpiałam. takze nie do konca wierze w kompetencje dr Habało. ponadto pan doktor oczywiscie tłumaczy kazdy problem lecz jezykiem nie do konca zrozumialym dla ludzi ktorzy nie sa po medycynie.

jak najbardziej polecam, miły, uprzejmy, kompetentny itd... można liczyć na niego zawsze. Super podejście do pacjenta

Prowadzi moje leczenie od prawie 2 lat. Niestety mam poważny, nawracający problem, konieczna była operacja. Dr Habało zawsze mówi o wszystkich możliwych scenariuszach, udaje mu się zmotywować pacjenta do walki z chorobą i pozytywnego myślenia.

bardzo dobry specjalista, dba o swoje pacjentki, tłumaczy wszelkie niejasności. Godny polecenia

Polecam bardzo tego lekarza,miły,kompetentny,zarówno prywatnie jak i w szpitalu.

Jest to kompetentny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem.

Jest to kompetentny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem.

Polecam, to bardzo dobry lekarz i miły człowiek.

Polecam, to bardzo dobry lekarz i miły człowiek.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sędziszów Małopolski"?

Bogdan Kwapisiewicz

Kościuszki 6