lekarz Piotr Hatala

3,7
3,7
3,5

Cudowny człowiek Jedyny który potrafił mnie uspokoić w trakcie porodu A byłam naprawdę przerażona Bardzo dobry lekarz

Bardzo dobry lekarz , profesjonalista. Polecam ogromna wiedza, świetny kontakt. Super podejście do pacjenta cierpliwy wszystko mi dokładnie wyjaśnił

Lekarz, który potrafi dojrzeć człowieka w pacjencie Rzeczowo odpowiada na pytania i wkłada serce w swoje działania Dziękujemy za pomoc

Konkretny, zaangażowany, rozładował bardzo nerwową sytuację, nawet ciężko chory pacjent, czyli mój tato, się uśmiechnął. Bardzo dziękujemy za pomoc!

Lekarz bardzo nieuprzejmy, ma złe podejście do pacjentów. Nie potrafi doradzić oraz lekceważy pytania pacjentów. Zachowuje się jakby jego praca była karą.

Bardzo małe kompetencje, nie potrafi rozpoznać jednostek chorobowych . Nie wspomina o profilaktyce. Nieuprzejmy, arogancki.

Wciąż poszukujesz " Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe