dr n. med. Piotr Hincz

Ginekolog

Udałam się do Pana doktora z polecenia. Pan Hincz jest osobą dość empatyczną i raczej kompetentną, choć czasem mam wrażenie, iż nie do końca podchodzi holistycznie do mojego przypadku. Dodatkowo cena za wizytę + opłata za receptę vs. czas poświęcony na wizycie... Powiedzmy że lekko rozczarowujące...

Super lekarz i specjalista prowadził moje dwie ciaże pierwsza z dużymi komplikacjami druga zupełnie odmienna bez najmniejszych kłopotów.Obie zakończone sukcesem mam dwóch zdrowych ślicznych synków. Gorąco polecam pana doktora.

Bardzo kompetentny. Nie był przekonany co do słuszności diagnozy postawionej przez poprzedniego lekarza ginekologa, który stwierdził kłykciny kończyste i zalecił kurację zmian lekiem Wartec. Dr Hincz wolał rozwiać wszelkie wątpliwości, więc zlecił kolposkopię. Przy czym Pan Doktor zachował się z ogromną klasą i taktem, bo w żaden sposób nie ocenił kolegi po fachu. Badanie potwierdziło, że jestem zdrowa, nie mam żadnych kłykcin i nie wymagam leczenia. Tym samym Doktor Hincz uratował mnie od leczenia bardzo silnym lekiem, którym nie można smarować zdrowej tkanki. Poza tym Pan Doktor jest bardzo uprzejmy, badanie ginekologiczne wykonuje delikatnie i z należnym pacjentce szacunkiem, wszystko dokładnie objaśnia. Byłam na wizycie w Centrum Damiana.

Panie Doktorze, bardzo Panu dziękuję.

Jako ojciec niepełnosprawnej Ewy Pachulskiej nie mogę polecić tego Pana. Był lekarzem dyżurnym podczas porodu mojej córeczki w grudniu 2009. Mimo ciąży wysokiego ryzyka zostawił lekarza bez specjalizacji na 20 dyżurze w jego życiu. Nie pofatygował się sprawdzić jak sobie radzi. Nie zrobiono cesarskiego cięcia przez co moja córeczka urodziła się w ciężkiej zamartwicy z dużym niedotlenieniem i niedokrwieniem mózgu (apgar 0.0.2.4) Zamiast cieszyć się z narodzin ja wybierałem hospicjum, żeby pożyczyło sprzęt do domu. Potem powiedział nam "gdyby mnie wcześniej obudzono..." Cały zespół 2 lekarzy i 3 położne dostali kary nagany od dyrektora szpitala. Dobry lekarz to na pewno nie taki który przyjmuje prywatnie a do szpitala idzie się wyspać. SZCZERZE ODRADZAM

Wymarzony lekarz dla każdej przyszłej mamy. Troskliwy, opiekuńczy, najlepszy SPECJALISTA, nie plecie głupot tylko mówi od rzeczy i bardzo dobrze wykonuje swój zawód. POLECAM

Gorąco polecam Pana Doktora Hincza. Chodziliśmy do Niego przez całą ciążę, niczego nie zaniedbał, zawsze miły i uprzejmy. Spokojnie odpowiadał na wszystkie pytania także mojego męża. Kompetentny i bardzo wartościowy lekarz. Jako pacjentka jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z opieki Pana Doktora.

Pan doktor prowadził moją ciążę,teraz chodzę wyłącznie do niego-najpierw w Łodzi na Matejki,a teraz w Warszawie na Wałbrzyskiej.Nie spotkałam się jeszcze nigdy wcześniej z tak sympatycznym,kompetentnym,dokładnym ginekologiem.U niego nigdy nie poczułam ani bólu ani tego,że zadaję banalne pytanie...Zawsze tłumaczy co się dzieje,co mnie czeka za chwilę,jak będzie wyglądało badanie.W ciązy czułam,że bardzo o mnie dba-o nic nie musiałam się martwić,byłam doskonale przygotowana do porodu.Idealnie dobiera antykoncepcję,bezbłędnie przeprowadza badania i zabiegi.Gorąco polecam każdej kobiecie,która chce być pewna,że lekarz będzie o nią dbał.

Bardzo serdecznie polecam Pana doktora Hincza. Jest kompetentym lekarzem i naprawdę zna się na rzeczy. Wie jak podejść do pacjentki. Mam pytanie czy ktoś wie na jakim oddziale w ICZMP e łódzi przyjmuje Pan doktor? I czy jest ginekologiem czy ginekologiem-położnikiem?

Jako ojciec będący przy porodzie, polecam Pana Hincza. Nie mogę sobie wyobrazić lepszej pomocy. Brakuje słow, że by opisać treoskę płynącą od tej osoby... Dziękuję Panie Hincz!! :-) 04.10.2011 Robert

Dziękuję Panie Hincz!! :-)
04.10.2011 Robert

Bardzo sympatyczny i kompetentny, ale przede wszystkim niezwykle delikatny, co w wypadku ginekologa ma ogromne znaczenie. Nigdy nie spotkałam się z równie ostrożnym i niebolesnym badaniem. W odróznieniu od wielu innych ginekologów nie namawia na pigułki, poleca tańsze preparaty jeśli jest to możliwe. Po wielu przeprawach z ginekologiami znalazłam takiego, z którego jestem bardzo zadowolona.