dr n. med. Piotr Hincz

Jak dla mnie lekarz mało kompetentny. Brak komunikacji z pacjentem. Wydaje mi się że Pan doktor naNFZ nie potrafi pracować, natomiast prywatnie za kasę to pewnie inna bajka. Nie chce nikogo obrażać ale jak dla mnie mało empati i mało kompetencji. Chyba że człowiek ma monety.

Czas poswiecony pacjentce przez doktora na wizycie telefonicznej ginekologicznej z koronowirusem to 6 minut. Zero empatii. Zero podejścia indywidualnego do pacjentki. Zapisane leki na infekcje ginekologiczną są doustne. Szkoda że sprawdziłam to po odłożeniu słuchawki bo Pan doktor nie wiedział że przy koronowirusie nic nie mogę jeść, a i tak mam już przepisaną garść leków doustnych. Prosiłam aby oddzwonił w celu skonsultowania sprawy po 10 minutach, ale kazał przekazać na infolinii Enel medu że leki są dobre i do nikogo oddzwaniał nie bedzie bo wizyta zakończyła się. Czy tak postępuje ...

Zero empatii. Zero podejścia indywidualnego do pacjentki. Zapisane leki na infekcje ginekologiczną są doustne. Szkoda że sprawdziłam to po odłożeniu słuchawki bo Pan doktor nie wiedział że przy koronowirusie nic nie mogę jeść, a i tak mam już przepisaną garść leków doustnych. Prosiłam aby oddzwonił w celu skonsultowania sprawy po 10 minutach, ale kazał przekazać na infolinii Enel medu że leki są dobre i do nikogo oddzwaniał nie bedzie bo wizyta zakończyła się. Czy tak postępuje lekarz dbający o pacjenta w dodatku w dobie pandemii?

Fantastyczny lekarz i człowiek, prowadził moje obie ciąże zakończone z sukcesem, dodam, ze ciaze których miało nie być Wg kilkunastu lekarzy- już po pierwszej wizycie dzięki fachowości doktora oraz empatycznemu podejściu udało się już w pierwszym cyklu, doktor osobiście nadzorował cała ciąże a następnie odebrał pierwszy poród I cały czas pozostaje pod jego opieka. Gorąco polecam i wszystkim przyszłym mamom życzę takiego lekarza prowadzącego ciążę, ponadto zawsze mogłam liczyć na pomoc w razie komplikacji czy dodatkowych pytań:) kolejne ciąże tez tylko u Pana Doktora;)

Udałam się do Pana doktora z polecenia. Pan Hincz jest osobą dość empatyczną i raczej kompetentną, choć czasem mam wrażenie, iż nie do końca podchodzi holistycznie do mojego przypadku. Dodatkowo cena za wizytę + opłata za receptę vs. czas poświęcony na wizycie... Powiedzmy że lekko rozczarowujące...

Super lekarz i specjalista prowadził moje dwie ciaże pierwsza z dużymi komplikacjami druga zupełnie odmienna bez najmniejszych kłopotów.Obie zakończone sukcesem mam dwóch zdrowych ślicznych synków. Gorąco polecam pana doktora.

Jako ojciec niepełnosprawnej Ewy Pachulskiej nie mogę polecić tego Pana. Był lekarzem dyżurnym podczas porodu mojej córeczki w grudniu 2009. Mimo ciąży wysokiego ryzyka zostawił lekarza bez specjalizacji na 20 dyżurze w jego życiu. Nie pofatygował się sprawdzić jak sobie radzi. Nie zrobiono cesarskiego cięcia przez co moja córeczka urodziła się w ciężkiej zamartwicy z dużym niedotlenieniem i niedokrwieniem mózgu (apgar 0.0.2.4) Zamiast cieszyć się z narodzin ja wybierałem hospicjum, żeby pożyczyło sprzęt do domu. Potem powiedział nam "gdyby mnie wcześniej obudzono..." Cały zespół 2 lekarzy i 3 położne dostali kary nagany od dyrektora szpitala. Dobry lekarz to na pewno nie taki który przyjmuje prywatnie a do szpitala idzie się wyspać. SZCZERZE ODRADZAM

Wymarzony lekarz dla każdej przyszłej mamy. Troskliwy, opiekuńczy, najlepszy SPECJALISTA, nie plecie głupot tylko mówi od rzeczy i bardzo dobrze wykonuje swój zawód. POLECAM

Bardzo serdecznie polecam Pana doktora Hincza. Jest kompetentym lekarzem i naprawdę zna się na rzeczy. Wie jak podejść do pacjentki. Mam pytanie czy ktoś wie na jakim oddziale w ICZMP e łódzi przyjmuje Pan doktor? I czy jest ginekologiem czy ginekologiem-położnikiem?

Gorąco polecam Pana Doktora Hincza. Chodziliśmy do Niego przez całą ciążę, niczego nie zaniedbał, zawsze miły i uprzejmy. Spokojnie odpowiadał na wszystkie pytania także mojego męża. Kompetentny i bardzo wartościowy lekarz. Jako pacjentka jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z opieki Pana Doktora.

Jako ojciec będący przy porodzie, polecam Pana Hincza. Nie mogę sobie wyobrazić lepszej pomocy. Brakuje słow, że by opisać treoskę płynącą od tej osoby... Dziękuję Panie Hincz!! :-) 04.10.2011 Robert

Dziękuję Panie Hincz!! :-)
04.10.2011 Robert