lekarz Piotr Hubert

Chirurg naczyniowy

Pełne rozczarowanie.Pan doktor nie wykonał żadnego badania a mimo to stwierdził konieczność wykonania zabiegu usunięcia żylaków.Po skierowanie do szpitala odesłał mnie do lekarza "pierwszego kontaktu".Wizyta krótka i bardzo kosztowna.

Masakra, prywatny gabinet, bardzo wysoka opłata za wizytę, a warunki jak za komuny. Brak sprzetu medycznego, lekarz nie prowadzi kartotek pacjentów, nie robi notatek z przebiegu choroby. Notorycznie spóźniony na spotkania!!!

ma bardzo biednie wyposażony gabinet poczekalnia dla pacjętów strsznie prymitywna bez toalety wejście do pryatnegogabinetu odpodwórka "studni" na starówce, na podwórku czuć stęchliznę.Pan Doktór przyjmuje po południu. Jak jest dużo pajentów to stoi się na dworzu, nawet jak pada deszcz lub śnieg. Nie ma umówionych wizyt.Decyduje kolejność przyjścia. Miałem umówioną wizytę przez firmę ubezpieczeniową na godz. 17:50 ale nikt z "kolejkowiczów" z całym szacunkiem dla nich, nie miał zamiaru mnie wpuścić. Dla Pana Doktora liczy się tylko kasa.Jak najwięcej pacjętów. Mimo wszystko wiem, że jest dobrym fachowcem . Jednak zarobek ...

nie miał zamiaru mnie wpuścić. Dla Pana Doktora liczy się tylko kasa.Jak najwięcej pacjętów. Mimo wszystko wiem, że jest dobrym fachowcem . Jednak zarobek jest najważniejszy. Zawiedziony pacjęt

lekarz bardzo miły i kompetentny.Byłam z malutką córeczką i najbardziej zaskoczyło mnie to,że pomimo iż była to wizyta prywatna pan doktor zalecił i sam załatwił bezpłatną konsultację z kolegą po fachu;wszystko w bardzo miłej atmosferze

Bardzo kompetentny lekarz ,spełnia oczekiwania,miły,uprzejmy,poświęca bardzo duzo czasu choremu,wybitny specjalista w swojej dziedzinie