lekarz Piotr Humański

Urolog

2,6
2,7

jestem po operacji ( 22.02.2023 ) usunięcia gruczołu krokowego ( 200ml ) przez dr Humańskiego. 4 lekarzy ( w tym jeden profesor z Torunia ) z Bydgoszczy twierdziło że nie znają metod laserowych !!!!!!!!! itd. Sam znalazłem w internecie szpital w Kutnie . Operacja trwała prawie dwie godz jestem 48 godz po operacji i jak na razie wszystko jest OK. Rozmowa z dr Humańskim krótka rzeczowa ( bdb klasa ) . Mam nadzieje że dalej również bedzie OK . Obsługa fachofa na każdym szczeblu , prowadzą jak po sznurku !!!.

Obsługa fachofa na każdym szczeblu , prowadzą jak po sznurku !!!.

Wizyta trwala okolo 6minut, 260 zł poszło w błoto.. Usg moze minuta i tyle, najgrosza wizyta na jakiej byłam. Pozdrawiam

Wizyta trwala okolo 6minut, 260 zł poszło w błoto..
Usg moze minuta i tyle, najgrosza wizyta na jakiej byłam. Pozdrawiam

Konkretny lekarz, fachowiec. Bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadził zabieg związany z przerostem prostaty. Po dniu po zabiegu mogłem normalnie funkcjonować, za co Panu Doktorowi jestem wdzięczny.

Dr Kasiorka. Kompetencje zerowe, kasa! Te pozytywne opinie tutaj to od rodziny: żona, siostra i tatuś komuch

Uwaga to jest Specjalista od trzepania kasy. Wizyta trwała 5 minut nie było USG. Niemiły gbur nawet porządnego skierowania nie umie wystawić.

Uwaga to jest Specjalista od trzepania kasy.
Wizyta trwała 5 minut nie było USG.
Niemiły gbur nawet porządnego skierowania nie umie wystawić.

Nie polecam nawet prywatnie wizyta przebiega szybko bez szczegółowej analizy. Nie może się zdecydować co do diagnozy. Raz znajduje kamień na usg. Po miesiącu znika na usg a za miesiąc znowu jest.

Miły, konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo sprawnie i skutecznie przeprowadził zabieg związany z przerostem prostaty.

do niczego , nie badał, na podstawie wywiadu zdiagnozował przerost prostaty po trzech wizytach zaproponował usunięcie prostaty. Po badaniach u specjalistów łódzkich stwierdzono u mnie prostatę jak u nastolatka. Dorobkiewicz, czeka tylko na kasę za wizytę. Proszę o czujność ,nie dać sobie wycinać zdrowych narządów , tylko dla tego że doktorkowi nie chce się dokładnie badać pacjentów. Wstyd Panie doktorze.

jak najdalej od tego lekarza, podejmuje się leczenia nowotworów na czym się nie zna

jest bardzo dobrym lekarzem i specjalistą ! dzieki niemu pozbyłem sie lata temu problemów z kamicą nerkową!