dr Piotr Ignaczak

Reumatolog

Doktor IGNACZAK, świetny diagnosta. Rozpoznał u mnie sarkoidozę i skierował na dalsze potwierdzenie choroby. Chorobą rzadka i bardzo uciążliwa w funkcjonowaniu. Jestem po pełnej diagnostyce i bardzo, bardzo dziękuję za okazaną pomoc i trafność. Wdzięczna pacjentka Magda S. Pozdrawiam p. Doktorze.

Wdzięczna pacjentka Magda S. Pozdrawiam p. Doktorze.

Świetny lekarz, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem, a nie bezsensownym użalaniem się nad pacjentem i głaskaniem go po głowie. Co nie zmienia faktu, że jest szalenie sympatyczny i uprzejmy. Rzeczowy i kompetentny, udzieli odpowiedzi na każde nurtujące pacjenta pytanie nie recytując fragmentów podręcznika reumatologii. Będąc jego pacjentem nie jest się jednostką chorobową tylko człowiekiem. Zdaje on sobie sprawę z tego, że człowiek przewlekle chory nie chce całego życia podporządkować chorobie. Akcentuje, które zachowania są bezwzględnie zakazane, a na jakie można sobie sporadycznie pozwolić. Dzięki niemu moje życie, mimo choroby, jest stosunkowo normalne.
Co do kasy...leczyłam się u niego państwowo, a później prywatnie (szkoda, że nie ma tu opinii o paniach z rejestracji poradni reumatologicznej -byłoby "-5") i naprawdę nie zauważyłam żadnej różnicy. Polecam dr Ignaczaka Wszystkim, którzy chcą być pod opieką konkretnego lekarza.

a w głowie tylko kasa, kasa i kasa... jak się płaci to miły, a jakże. lekarz nastawiony wyłącznie na pieniądze, widać to na kilometr, aż przykro patrzeć.

Świetny, kompetentny lekarz. Dociekliwie szukał przyczyny choroby, zlecił odpowiednie badania, o których 2 innych lekarzy nie pomyślało. Sympatyczny i z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

Godny polecenia. Świetny fachowiec, do tego ma podejcie do pacjenta, nie traktuje go przedmiotowo. Złoty czlowiek.