lekarz Piotr Jackiewicz

Złoty lekarz! Bardzo miły,sympatyczny, wszystko wytłumaczy na spokojnie, odpowie na wszystkie pytanie no i przy badaniu jest bardzo delikatny. Nie podejmuje pochopnych decyzji i skłania się ku dobru pacjentki. Jeżeli twierdzi że jest to nie odpowiednia decyzja , tlumaczy jeszcze raz o stara się przekonać że tak jak on twierdzi było by lepiej. Odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu

Lekarz z powołania, życzliwy i konkretny. Specjalista w swojej dziedzinie. Oddział ginekologiczny, którym kieruje ma wszystko na wysokim poziomie. Personel miły i pomocny. Sale czyste i komfortowe, poziom europejski.

Pan dr jest najlepszy, delikatny przy badaniu ale rzeczowy, z ogromnym szacunkiem do drugiej osoby. O wszystko można się zapytać-odpowie na każde pytanie. W trakcie badania mówi co widzi. Pacjentkom poświęca tyle czasu ile trzeba, nie zbywa i nie spieszy się a mógłby, bo ma ich ogromną ilość. Lekarz z powołania.

Wspaniały ciepły człowiek, mam do niego 100 % zaufanie! Konkretny lekarz z powołania, zawsze wytłumaczy. Będę stałą pacjentką, bo moim zdaniem pacjent musi czuć się bezpiecznie.

Lekarz z powołania, sympatyczny i uprzejmy. Zawsze wytłumaczy, i co ważne trafia z diagnozą. Wizyty u Pana dr są bez stresu, w porównaniu do innych wizyt lekarskich (jakie przeszłam)Lekarz godny polecenia, a ja zostaję pacjentką Pan dr na stałe. Oby więcej takich lekarzy!

Lekarz z powołania, sympatyczny i uprzejmy.

Zgłosiłam się do Pana Doktora będąc we wczesnej ciąży,niestety która straciłam.Pan Doktor bardzo dobrze zachowuje się w takich sytuacjach,wszystko dobrze wytłumaczy bije od niego spokój,ciepło i wyrozumiałość.Zostanę już na dłużej jego pacjentkom bo jest b.dobrym specjalistą.Ja jemu zaufałam

Moją ciążę też prowadził i byłam bardzo zadowolona. Niektórzy lekarze powinni uczyć się od niego uprzejmości i podejścia. POLECAM Pana Jacka

Nie polecam, nie jestem zadowolona, powinien się dokształacić (przepraszam, ale to prawda).

Przeprowadził całą moją ciążę. Pomimo, że nie są to wizyty prywatne, to odczuwa się, że pan doktor poświęca cały swój czas i swoją wiedzę pacjentowi.

Polecam,rzeczowy ,bardzo sympatyczny lekarz!

Polecam,rzeczowy ,bardzo sympatyczny lekarz!