lekarz Piotr Jackiewicz

Lekarz z powołania, sympatyczny i uprzejmy. Zawsze wytłumaczy, i co ważne trafia z diagnozą. Wizyty u Pana dr są bez stresu, w porównaniu do innych wizyt lekarskich (jakie przeszłam)Lekarz godny polecenia, a ja zostaję pacjentką Pan dr na stałe. Oby więcej takich lekarzy!

Lekarz z powołania, sympatyczny i uprzejmy.

Wspaniały ciepły człowiek, mam do niego 100 % zaufanie! Konkretny lekarz z powołania, zawsze wytłumaczy. Będę stałą pacjentką, bo moim zdaniem pacjent musi czuć się bezpiecznie.

Pan dr jest najlepszy, delikatny przy badaniu ale rzeczowy, z ogromnym szacunkiem do drugiej osoby. O wszystko można się zapytać-odpowie na każde pytanie. W trakcie badania mówi co widzi. Pacjentkom poświęca tyle czasu ile trzeba, nie zbywa i nie spieszy się a mógłby, bo ma ich ogromną ilość. Lekarz z powołania.

Zgłosiłam się do Pana Doktora będąc we wczesnej ciąży,niestety która straciłam.Pan Doktor bardzo dobrze zachowuje się w takich sytuacjach,wszystko dobrze wytłumaczy bije od niego spokój,ciepło i wyrozumiałość.Zostanę już na dłużej jego pacjentkom bo jest b.dobrym specjalistą.Ja jemu zaufałam

Moją ciążę też prowadził i byłam bardzo zadowolona. Niektórzy lekarze powinni uczyć się od niego uprzejmości i podejścia. POLECAM Pana Jacka

Przeprowadził całą moją ciążę. Pomimo, że nie są to wizyty prywatne, to odczuwa się, że pan doktor poświęca cały swój czas i swoją wiedzę pacjentowi.

Lekarz dla którego naważniejsza jest pacjentka,jej zdrowie .

Lekarz dla którego naważniejsza jest pacjentka,jej zdrowie .

Polecam,rzeczowy ,bardzo sympatyczny lekarz!

Polecam,rzeczowy ,bardzo sympatyczny lekarz!

Nie polecam, nie jestem zadowolona, powinien się dokształacić (przepraszam, ale to prawda).