Dr n. med. Piotr Zawodny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, lekarz medycyny estetycznej.
Ukończyłem wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Ukończyłem wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i zajmuję się medycyną estetyczną od 2000r. Jako jeden z pierwszych 40 lekarzy w Polsce w 2004 roku ukończyłem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty- Anging, członkiem UIME (Union Internationale d...

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)

Pan doktor sympatyczny, rzeczowy i pomocny. widziałam ze ma certyfikat lekarzy medycyny estetycznej za co jeszcze większy szacunek - bo to jest dopiero świadectwo! myślę ze lekarz godny polecenia

Klinika, w której przyjmuje dr Zawodny jest bardzo dobrze wyposażona do przeprowadzania wszelkich zabiegów medycyny estetycznej. Pan doktor z kolei jest człowiekiem niezwykle profesjonalnym oraz rzetelnym, jednocześnie troszczy się o swoich pacjentów i stara się w możliwie najprostszy sposób wytłumaczyć im, jak będzie przebiegał dany zabieg. Polecam klinikę pana doktora.

Pan Doktor pomagał mi walczyć z nadpotliwością. Walka została wygrana na szczęście, choc łatwa nie była. Kompleksowo do mnie w klinice podeszli, zrobili wszytskie istotne badania, dopiero potem wybralismy metode walki. Polecam

Trafiłam do kliniki doktora przez polecenie. Potrzebowałam jakiegoś dobregi zabiegu na przebarwienia, nie dało się ich juz ukrywać pod fluidem i pudrem, zresztą nie chciałam wyglądac jak wymalowana lalka barbie. Po serii zabiegów widzę znaczną poprawę, już nie muszę an twarz nakładac takiej ilości kosmetykó jak kiedyś.

W klinice doktora poddawałam się już kilku zabiegom. Przekonuje mnie do nich przede wszystkim doświadczenie lekarza, a także wyposażenie gabinetów. To nowy sprzęt, który nie sprawia bólu. A jeśli on jest, to do wytrzymania. Doktora polecam, ma spore umiejętności i wiedzę.

Doktora polecam, ma spore umiejętności i wiedzę.

Rewelacyjna atmosfera, ciepły a zarazem rzeczowy lekarz! Nie owija w bawełnę, pokazuje możliwości doskwierającego problemu. Ulthera, Vanquish, Zaffiro to zabiegi warte uwagi. Zdecydowanie polecam!

Jestem bardzo zadowolona z usług salonu. Atmosfera jest przyjemna, zero stresu, wszystko się dokładnie wyjaśnia pacjentowi. Pan doktor jest profesjonalny, zresztą tak jak i wyposażenie gabinetów. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Szczecin"?

Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna
Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin