Dr n. med. Piotr Zawodny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, lekarz medycyny estetycznej.
Ukończyłem wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Ukończyłem wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i zajmuję się medycyną estetyczną od 2000r. Jako jeden z pierwszych 40 lekarzy w Polsce w 2004 roku ukończyłem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty- Anging, członkiem UIME (Union Internationale de Medicine Esthetique - Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej).
W zakresie medycyny estetycznej specjalizuje się w przeszczepach tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych, przeszczepach włosów metodą SAFER, małoinwazyjnych liftingach twarzy, zastosowaniu toksyny botulinowej, wypełniaczy, laseroterapii oraz innych źródeł energii wykorzystywanych do celów estetycznych.

Jestem założycielem Kliniki Zawodny Estetic. Tworzy ją wykwalifikowana i wyselekcjonowana kadra lekarzy, kosmetologów i pielęgniarek. Nasze wieloletnie doświadczenie, oraz specjalistyczne szkolenia pomagają nam poszerzać i aktualizować swoją wiedzę, tak aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W celu zapewnienia Państwu pełnego bezpieczeństwa zabiegi poprzedzane są konsultacją lekarską. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie w oparciu o najbezpieczniejsze technologie stosowane w najlepszych klinikach na świecie. Jako pierwszy w Szczecinie wprowadziłem innowacyjne technologie medycyny estetycznej: m. in.: Ulthera, terapię pomostową lasera frakcyjnego Encore Active Fx Deep FX, Acculift, Thermolifting Zaffiro, Vanquish, Venus Legacy, Vectus, Legato, przeszczep tłuszczu i komórek macierzystych- Adivive.
Wraz z zespołem dołożę wszelkich starań by w miłej i dyskretnej atmosferze sprostać Państwa oczekiwaniom.

Najlepszą rekomendacją jest dla nas zaufanie pacjentów, którzy polecają wykorzystywane przez nas terapie a sami zostają pod naszą opieką wiele lat. Zapraszamy do naszej Kliniki osoby, która cenią sobie jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)

Pan doktor sympatyczny, rzeczowy i pomocny. widziałam ze ma certyfikat lekarzy medycyny estetycznej za co jeszcze większy szacunek - bo to jest dopiero świadectwo! myślę ze lekarz godny polecenia

Pan Doktor pomagał mi walczyć z nadpotliwością. Walka została wygrana na szczęście, choc łatwa nie była. Kompleksowo do mnie w klinice podeszli, zrobili wszytskie istotne badania, dopiero potem wybralismy metode walki. Polecam

Rewelacyjna atmosfera, ciepły a zarazem rzeczowy lekarz! Nie owija w bawełnę, pokazuje możliwości doskwierającego problemu. Ulthera, Vanquish, Zaffiro to zabiegi warte uwagi. Zdecydowanie polecam!

W klinice doktora poddawałam się już kilku zabiegom. Przekonuje mnie do nich przede wszystkim doświadczenie lekarza, a także wyposażenie gabinetów. To nowy sprzęt, który nie sprawia bólu. A jeśli on jest, to do wytrzymania. Doktora polecam, ma spore umiejętności i wiedzę.

Doktora polecam, ma spore umiejętności i wiedzę.

Jestem bardzo zadowolona z usług salonu. Atmosfera jest przyjemna, zero stresu, wszystko się dokładnie wyjaśnia pacjentowi. Pan doktor jest profesjonalny, zresztą tak jak i wyposażenie gabinetów. Polecam.

Trafiłam do kliniki doktora przez polecenie. Potrzebowałam jakiegoś dobregi zabiegu na przebarwienia, nie dało się ich juz ukrywać pod fluidem i pudrem, zresztą nie chciałam wyglądac jak wymalowana lalka barbie. Po serii zabiegów widzę znaczną poprawę, już nie muszę an twarz nakładac takiej ilości kosmetykó jak kiedyś.

Klinika, w której przyjmuje dr Zawodny jest bardzo dobrze wyposażona do przeprowadzania wszelkich zabiegów medycyny estetycznej. Pan doktor z kolei jest człowiekiem niezwykle profesjonalnym oraz rzetelnym, jednocześnie troszczy się o swoich pacjentów i stara się w możliwie najprostszy sposób wytłumaczyć im, jak będzie przebiegał dany zabieg. Polecam klinikę pana doktora.