lekarz Piotr Jakubowski

Ortopeda

Trafnie zdiagnozował sytuację, ale po zabiegu wizyta kontrolna- nie trwała nawet 30sekund, i 70zł poszłoo - za to ze powiedział "ładnie". Wypisanie recepty "100zł"

Wypisanie recepty "100zł"

Nie wiem, kto pisze te opinie, ale ja z moim dzieckiem udałam się do doktora Jakubowskiego uprzednio też zasięgając informacji u innych pacjentów czy warto go odwiedzić, podjął się leczenia złamania, na które inni doktorzy w Gostyniu nie chcieli nic zrobić i uratował nóżkę, a ja jestem zadowolona, jak wszyscy z którymi rozmawiałam.

Fenomenalny lekarz. Rewelacyjne, zdecydowane i w pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Błyskawiczna i trafna diagnoza. Zdecydowanie polecam. Kompetencja w każdym calu, a poza tym bardzo miły i niezwykle sympatyczny...

Godny zaufania, kompetentny, polecam pacjentom.

Godny zaufania, kompetentny, polecam pacjentom.

Leczymy się całą rodziną u tego lekarza.Całkowicie bez zarzutu.Oby jak najdłużej mieć możliwość leczenia się u niego. Od dawna przestałem się dziwić, dlaczego jest tak oblężony w poradni chirurgicznej i ortopedycznej na NFZ. Chodzimy prywatnie a koszt wizyty jest jakiś pradawny. Pozdrowienia dla Doktora.

Człowiek godny zaufania. Leczył mnie po źle zdiagnozowanej chorobie i wracam do pełnej sprawności

Poprzedni ortopeda powiedział że już po moim kolanie i nie ma szans go wyleczyć a dr. Jakubowski mnie wyleczył i śmigam jak nowy !!!! Fachura i do tego miły Gość

Godny polecenia.Długie leczenie u innych ortopedów.Ciągły ból kolana.A tu inna diagnoza mały zabieg i po bólu.Śliczne dzięki doktorze.

Doktor jest w porządku. Pomaga nie tylko w sprawach ortopedycznych. Cieszę się,że trafiłam na tego lekarza.

Wszystko super, ale ma ciągle pełno pacjentów. Nie dziwię się. Polecam.

Wszystko super, ale ma ciągle pełno pacjentów. Nie dziwię się. Polecam.