dr n. med. Piotr Janas

Neurolog

W mojej pracy traktuję dobro pacjenta jako priorytet. Państwa zaufanie jest dla mnie najwyższą wartością. Staram się aby moja praca służyła rozwiązywaniu problemów zdrowotnych Państwa oraz Państwa najbliższych. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny i podmiotowy.

Podejmowane działania medyczne cechuje profesjonalizm wynikający nie tylko z dużego doświadczenia w pracy z pacjentami lecz także z ciągłego zgłębiania wiedzy medycznej poprzez udział w konferencjach naukowych i szk...

Trawestując nazwę słynnego rapowego tria NWA nazwałbym Doktora Piotra Janasa Lekarzem z Właściwym Podejściem (do pacjenta)

Dobry specjalista, widać, że zna się na tym, co robi. Brakowało mi dokładnego wywiadu, musiałem też sam pytać o zalecenia.

Polecam z czystego serca :) Lekarz Anioł, doradzi, wysłucha, bardzo empatyczny człowiek i do tego bardzo profesjonalny. Wszystko na plus! :)

Lekarz godny polecenia. Podejście do pacjentów super, tłumaczenie pacjentowi zagadnień chorobowych na najwyższym poziomie. Profesjonalista o wielkim sercu. Oby 50 % naszych lekarzy było jak Pan to nasza służba zdrowia stała by na wysokim poziomie. Diagnoza trafna w moim przypadku i oferowana pomoc,w innych placówkach twierdzono że nie ma dla mnie już żadnych możliwości.

Bledna diagnoza i brak jakichkolwiek wnioskow. Nie polecam. A niby ordynator ..... Patrzy tylko na pieniadze.... a nie potrafi sie skupic i wyszukac na czym problem polega .... tylko rutynowo bada i bez diagnozy konczy wizyte lub z bledna diagnozą jaka miala miejsce na drugiej wizycie

Bledna diagnoza i brak jakichkolwiek wnioskow.
Nie polecam. A niby ordynator .....

Dokładny i szukający problemu. Słucha pacjenta i nie podejmuje pochopnie decyzji. Empatyczny człowiek.

Jest wysoce kompetentny i bardzo uprzejmy... Leczył moją chorą babcię, a ona teraz jest już w pełni zdrowa... Gorąco POLECAM!!!

Gorąco polecam! Jestem zachwycony podejściem do pacjenta, przy jednoczesnym fachowym spojrzeniu na problem. W dodatku niewygórowane stawki wizyty. To jest prawdziwy lekarz!

Kompetentny, duża wiedza, uprzejmy i z odpowiednim sposobem traktowania pacjenta, duża kultura.

Pan doktor od maja 2011 roku przyjmuje na ulicy Ziołowej 68 (Katowice-Ochojec), można się do niego zarejestrować pod numerem telefonu 604-123-272 lub (32)725 57 91 :-). P.S. Na ulicy Wojewódzkiej już faktycznie nie przyjmuje.

P.S. Na ulicy Wojewódzkiej już faktycznie nie przyjmuje.