Zgadzam się z opiniami o p. dr Piotrze Janczaku . To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku miesięcy chodzi do niego mój mąż, u którego pan doktor stwierdził nadczynność tarczycy. Dodatkowo mąż ma jeszcze guzki po obu stronach tarczycy. U dr Janczaka mąż dostał konkretne wskazówki i leki. Polecamy jak najbardziej.

Polecam , bo wiem jak trudno znaleźć kompetentnego lekarza który zna się na przypadłościach endokrynologicznych a atmosfera i podejscie do pacjenta jest niepowtarzalne. Polecam serdecznie !!!

DR JANCZAK JEST SPECJALISTĄ KTÓRY NIE TRAKTUJE PACJENTA JAK ZŁO KONIECZNE , CIERPLIWIE I UPRZEJMIE TŁUMACZY WSZYSTKO . ODPOWIADA NA KAŻDE PYTANIE. POLECIŁABYM PANA DR WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM.

To Pan doktor Janczak jako pierwszy zwrócił uwagę na moją tarczycę. Podczas badania jest profesjonalny, zaangażowany i bardzo skuteczny w leczeniu. Gorąco polecam. To naprawdę NAJLEPSZY LEKARZ !!!

Wizyty nie są sztucznie przeciągane, Doktor Janczak dokładnie mówi co będzie robione...itd... Dobre jest też to że nie ma naciągania przy opłacie. Wizyty są bardzo fajne, czuć pozytywną energię lekarza. Polecam Monika

Świetna klinika Medix i super fachowcy! Dr Janczak zdiagnozował u mnie chorobę Gravesa, skierował na bardzo szczegółowe badania, zapisał odpowiednie leki. Polecam, bo to naprawdę specjalista!

Byłam na wizycie u pana doktora Piotra Janczaka. Wczesniej byłam u kilku innych endokrynologów ale niekoniecznie byłam zadowolona ze sposobu traktowania. Doktor Janczak przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i zlecił badania. Umówiłam się już na kolejną wizytę. Bardzo mi odpowiada taki sposób postępowania. Gorąco polecam.

Absolutny lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu na każdy przypadek, w odróżnieniu od wielu innych lekarzy stara się zgłębić i wyjaśnić problem. Bardzo polecam.

Super lekarz, pomocny w każdej chwili...nawet kiedy inni nie chcą przyjąć. Pan doktor pomoże :-) Pozdrawiam oby więcej takich lekarzy we Wrocławiu. Kinga

Doktor Piotr Janczak to wspaniały lekarz i człowiek! Polecam wszystkim. W sytuacji gdy człowiek czuje się bezradny i zagubiony, On pomaga - bardzo szybko i fachowo. Polecam i dziękuję !!!!!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław