lekarz Piotr Janczak

Endokrynolog, Internista

Wyszłam od Janczaka pełna optymizmu. Zobaczymy jak będzie po drugiej wizycie. Na razie wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam.

Bardzo dobry specjalista z CDM MEDIX. Konkretna i zadaniowa osoba. Uprzejmy w kontakcie i w moim przypadku widać konkretne efekty leczenia. Serdecznie polecam.

Zgadzam się z opiniami o p. dr Piotrze Janczaku . To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku miesięcy chodzi do niego mój mąż, u którego pan doktor stwierdził nadczynność tarczycy. Dodatkowo mąż ma jeszcze guzki po obu stronach tarczycy. U dr Janczaka mąż dostał konkretne wskazówki i leki. Polecamy jak najbardziej.

Pan Doktor Piotr Janczak to jest bardzo wspaniały i dobry lekarz ; pod każdym względem leczenia i jest b.miły.

To Pan doktor Janczak jako pierwszy zwrócił uwagę na moją tarczycę. Podczas badania jest profesjonalny, zaangażowany i bardzo skuteczny w leczeniu. Gorąco polecam. To naprawdę NAJLEPSZY LEKARZ !!!

Pan Piotr to Lekarz który budzi zaufanie i ktoremu mozna powierzyc to co sie ma najcenniejsze...............WŁASNE ZDROWIE!!!!

Duży pozytyw dla Doktora endokrynologa Piotra Janczaka. Jest sympatyczny, komunikatywny i rzetelny. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z diagnozy Pana doktora Janczaka. Sprawnie prowadzi moje leczenie. Gorąco polecam i dziękuję za okazaną mi życzliwość.

DR JANCZAK JEST SPECJALISTĄ KTÓRY NIE TRAKTUJE PACJENTA JAK ZŁO KONIECZNE , CIERPLIWIE I UPRZEJMIE TŁUMACZY WSZYSTKO . ODPOWIADA NA KAŻDE PYTANIE. POLECIŁABYM PANA DR WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM.

Leczę się u Pana doktora Piotra Janczaka od dwóch lat. Jest on dla mnie absolutnym numerem 1 jeżeli chodzi o sprawy endokrynologiczne. Dla mnie najlepszy endokrynolog we Wrocławiu. Marzena