dr n. med. Piotr Janosz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Poraz piewszy spotkałam sie z Panem dr Janoszem w szpitalu podczas porodu, wywarł na mnie ogromne wrazenie, miły kulturalny, profesjonalne podejscie do pacjenetek, bardzo taktowny, dzieki niemu mam piekna zdrowa corecze. Zawdzieczam panu Dr zdrowie i zycie moje i dziecka. Bardzo miło rowniez wspominam juz pobyt wszpitalu po porodzie Pan doktor zawsze posiwiecał pacjentkom duzo czasu, wyrozniał sie wsrod innych lekazy niesamowitym indywidulanym podejsciem do kazdej pacjentki, co niestety jest zadkoscia oraz duzym doswiadczeniem.... serdecznie polecam Pana dr Janosza bo takich lekazy jest nie wiele....mam ogromny dłog wdziecznosci za wszystko ...

serdecznie polecam Pana dr Janosza bo takich lekazy jest nie wiele....mam ogromny dłog wdziecznosci za wszystko co dla nas zrobił.

Bardzo dobry lekarz. Rzetelnie podchodzi do pacjenta i miły bardzo pomógł mi przy porodzie i może dzięki niemu moja córeczka żyje:) Polecam i wydaje mi się że warto wydać te niestety nie małe pieniążki na wizytę.

Dr.Piotr Janosz to prawdziwy profesjonalista a przy tym ciepły i kompetentny lekarz.Jestem jego pacjentka od 10 lat,wyp[rowadził mnie z najgorszej diagnozy,za co jestem mu b.wdzieczna.

Polecam naprawdę każdej Pani, zwłaszcza tym wstydliwym, bardzo, bardzo miły, uprzejmy, kompetentny, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, pierwszy raz w życiu spotkałam się z kimś tak odpowiednim do tego co robi, jestem w szoku po prostu. POZYTYWNYM szoku. Wizyta na tanio, ale na każdej robi USG - nie tylko ciąży i wszelkie potrzebne badania. Nigdy nie pójde do żadnego innego ginekologa.

Nigdy nie pójde do żadnego innego ginekologa.

pewnie nie jest idealny, ale nie znam lepszego ginekologa poloznika

pewnie nie jest idealny, ale nie znam lepszego ginekologa poloznika

Doskonały Lekarz i co jest fenomenem - również fantastyczny człowiek. Polecam każdemu z czystym sercem. Zaangażowany w pacjenta, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie.Jedyny minus to Pani w recepcji. Oczekując na wizyte byłam zmuszona wysłuchiwać nagannego zachowania pracownicy która wiecznie "bekała", a od historii ubarwionych przekleństwami uszy puchły.Polecam doktora 100%.

Jest świetnym lekarzem, poleciła bym go kazdemu.

Jest świetnym lekarzem, poleciła bym go kazdemu.

Nie spotkałam w życiu lepszego lekarza, bardzo miły i cierpliwy, z dokładnością odpowiadał na szereg moich pytań, a i pobyt w szpitalu dzięki niemu wspominam bardzo dobrze. Mimo, że nie liczy sobie mało za wizytę, warto wydać te pieniądze bo nie są one stracone. Po pierwszej wizycie u niego wiedziałam, że nie zmienię lekarza i, że będzie on prowadził każdą moją ciążę.

Kobieto znajdz jakis mocny twardy mur,wez rozbieg i walnij z całej siły...i nie marnuj mu wiecej czasu swoimi wizytami.

Pan doktor wytłumaczył dokładnie wszystko. Był uprzejmy

Pan doktor wytłumaczył dokładnie wszystko. Był uprzejmy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tarnów"?

Anna Smida

gabinet lekarski
33-100 None
Prywatny Gabinet Lekarski
Sowińskiego 10 lok. 2

Jerzy Przybycień

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej M.DENT - Stomatologia s.c.
al. 29 Listopada 178A

Dorota Gałka