lekarz Piotr Januszewski

Chirurg onkolog

Witaj! Jestem Dr. Piotr Januszewski, specjalista w dziedzinie chirurgii piersi, a moja pasja do medycyny i chirurgii rozpoczęła się już w murach Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Moje Specjalizacje:

W mojej praktyce zajmuję się szerokim zakresem chirurgii piersi, obejmującą:

Chirurgię Onkologiczną i Estetyczną Gruczołu Piersiowego: Pomagam pacjentkom w walce z rakiem piersi oraz wykonuję zabiegi estetyczne, które przywracają pewność siebie i komfort życia.

Chirurgię Powłok Brzusznych: Specjalizuję się również w chirurgii powłok brzusznych, co umożliwia mi kompleksowe podejście do leczenia i rekonstrukcji piersi.

Chirurgię Onkoplastyczną: Wykorzystuję najnowsze techniki chirurgiczne, w tym rekonstrukcje z wykorzystaniem technik płatowych oraz jednoczasowe rekonstrukcje przedmięśniowe, aby przywrócić pacjentkom zdrowie i nadzieję po amputacji piersi.

Specjalizacja w Mutacjach BRCA 1 i 2:

Jestem również ekspertem w leczeniu pacjentek z mutacjami BRCA 1 i 2. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu pomagam pacjentkom, które podejmują decyzję o profilaktycznej mastektomii lub potrzebują rekonstrukcji piersi po takim zabiegu.

Dlaczego Chirurgia i Dlaczego Chirurgia Piersi?

Chirurgia stała się dla mnie nie tylko zawodem, ale również pasją. Połączenie techniki, estetyki i wiedzy medycznej w chirurgii piersi umożliwia mi przywracanie zdrowia i nadziei pacjentkom w obliczu ciężkiej choroby. Jestem dumny z możliwości udzielania pomocy w momencie walki z rakiem oraz dzielenia się radością, gdy razem wygrywamy tę walkę.

Współpraca i Podnoszenie Kwalifikacji:

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje chirurgiczne i naukowe poprzez współpracę z wiodącymi klinikami chirurgii onkologicznej i plastycznej w Polsce i za granicą, w tym z Kliniką Chirurgii Plastycznej, Sana Krankenhaus Gerresheim Klinik w Dusseldorfie oraz Kliniką Ginekologii Helios Klinikum Bad Saarow.

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli potrzebujesz profesjonalnej opieki chirurgicznej, wsparcia w walce z rakiem piersi lub zabiegów estetycznych, które przywrócą Ci pewność siebie i komfort życia.

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Wiedza i doświadczenie w połączeniu z empatią, wyrozumiałością, spokojem. Dziękuję Panie Doktorze!