lekarz godny polecenia chociaz nie we wszystkich kwestiach za mało czasu na wizycie:( ogólnie polecam

ogólnie polecam

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze mogla by ona ulec zmianie.znam sie na ludziach i potrafie odroznic fachowca od partacza.

Bardzo kompetenty, uprzejmy... ogolnie super! Bardzo polecam tego lekarza. Jego pacjentami sa maz i moj tata. Bardzo polecam!

Bardzo kompetenty, uprzejmy... ogolnie super! Bardzo polecam tego
lekarza. Jego pacjentami sa maz i moj tata. Bardzo polecam!

Trafiłem na tego lekarza przypadkowo i zajął się moim przypadkiem tak jak powinien się zająć lekarz pacjentem. Toco potrafi robinaprawdę rzetelnie i dobrze!! Polecam MaciejW

Polecam
MaciejW

bardzo dobry chirurg, musialem poddać się operacji usunięcia nerki, zabieg przeprowadził laparpskopowo, dzięki temu nie ma prawoe śladu po operacji