dr n. med. Piotr Jasiński

3,9
3,6

Bardzo niedelikatyny, mało mówny, nic nie wytłumaczy, jak już się go o coś zapyta to mówi zawile. Wrażenie bardzo niedobre.

Lekarz świetny. Prowadził ciążę mojej mamy, teraz przyszłam do niego ja. Badanie delikatne, nie stresowałam się. Można z nim porozmawiać, zapytać, nawet się pośmiać :) Bardzo mi pomógł, jestem mega zadowolona. Polecam! ;)

zdecydowanie odradzam. jeszcze dobrze" nie zajrzał" a juz stweirdził, że mam ogromna nadżerkę i trzeba umówić sie prywatnie na zabieg. po niedelikatnym badaniu na drugi dzień dostałam okres. zapytałam się, czy mam jakiś stan zapalny - powiedział, że nie, a miałam. nic mi nie przepisał, na wynik czekałam 7tygodni.nie było na nim adnotacji o konieczności konsultacji, ale nie dawało mi to spokoju. koleżanka zabrała mój wynik do swojego ginekologa i okazało się, że mam ostry stan zapalny, który natychmiast trzeba leczyć i może być to długotrwałe leczenie. w przyszłym tygodniu idę na wiżytę. zdecydowanie odradzam, niekompetentny facet, nastawiony na zarobek w swoim gabinecie.

To mój trzeci lekarz z Polnej i jedyny, który w ogóle poświęca mi czas i okazuje spokój, a nie daje do zrozumienia, że ma mega kolejkę pacjentek. Fakt, trzeba go pytać bo nie wiele mówi, ale zapytany wyjaśnia. Kompleksowo robi badania.Na pewno najlepszy na jakiego trafiłam w tym koszmarnym miejscu.I kobiety drogie nie używajcie zwrotu ciąża to nie choroba, no jasne,że nie ale do jasnej ... należy się ludzkie, godne i na pewno wyjątkowe traktowanie, bo to jest trudny czas dla kobiety!!!

w 25 tc zostałam zbadana tak delikatnie, że natychmiast zaczęłam krwawić... jednak nie widział w tym nic złego i zamiast cokolwiek tłumaczyć kazał mi iść do pielęgniarek... kolejnego dnia inny ginekolog natychmiast przypisał mi leki na zatrzymanie plamienia wywołanego bardzo niedelikatnym badaniem przeprowadzonym przez dr. Jasińskiego

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety