dr n. med. Piotr Jasiński

Lekarz z pasją niesienia pomocy choremu człowiekowi. Gorąco Polecam Cierpliwy ,wyrozumiały posiadający niezwykłą empatię dla swojego pacjenta.

Lekarz z pasją niesienia pomocy choremu człowiekowi.
Gorąco Polecam
Cierpliwy ,wyrozumiały posiadający niezwykłą empatię dla swojego pacjenta.

Bardzo niedelikatyny, mało mówny, nic nie wytłumaczy, jak już się go o coś zapyta to mówi zawile. Wrażenie bardzo niedobre.

Lekarz świetny. Prowadził ciążę mojej mamy, teraz przyszłam do niego ja. Badanie delikatne, nie stresowałam się. Można z nim porozmawiać, zapytać, nawet się pośmiać :) Bardzo mi pomógł, jestem mega zadowolona. Polecam! ;)

zdecydowanie odradzam. jeszcze dobrze" nie zajrzał" a juz stweirdził, że mam ogromna nadżerkę i trzeba umówić sie prywatnie na zabieg. po niedelikatnym badaniu na drugi dzień dostałam okres. zapytałam się, czy mam jakiś stan zapalny - powiedział, że nie, a miałam. nic mi nie przepisał, na wynik czekałam 7tygodni.nie było na nim adnotacji o konieczności konsultacji, ale nie dawało mi to spokoju. koleżanka zabrała mój wynik do swojego ginekologa i okazało się, że mam ostry stan zapalny, który natychmiast trzeba leczyć i może być to długotrwałe leczenie. w przyszłym tygodniu idę na wiżytę. zdecydowanie odradzam, niekompetentny facet, nastawiony na zarobek w swoim gabinecie.

To mój trzeci lekarz z Polnej i jedyny, który w ogóle poświęca mi czas i okazuje spokój, a nie daje do zrozumienia, że ma mega kolejkę pacjentek. Fakt, trzeba go pytać bo nie wiele mówi, ale zapytany wyjaśnia. Kompleksowo robi badania.Na pewno najlepszy na jakiego trafiłam w tym koszmarnym miejscu.I kobiety drogie nie używajcie zwrotu ciąża to nie choroba, no jasne,że nie ale do jasnej ... należy się ludzkie, godne i na pewno wyjątkowe traktowanie, bo to jest trudny czas dla kobiety!!!

w 25 tc zostałam zbadana tak delikatnie, że natychmiast zaczęłam krwawić... jednak nie widział w tym nic złego i zamiast cokolwiek tłumaczyć kazał mi iść do pielęgniarek... kolejnego dnia inny ginekolog natychmiast przypisał mi leki na zatrzymanie plamienia wywołanego bardzo niedelikatnym badaniem przeprowadzonym przez dr. Jasińskiego

Bardzo uprzejmy lekarz. Stara się zrozumieć niepokój pacjentki. Wysłucha, choć mało mówi. Bez problemu wysyła na badania prenatalne, gdy widzi taką potrzebę. Ogólnie polecam. Naprawdę wizyty u Niego są bezstresowe, co jest bardzo ważne dla kobiety w ciąży. Wystarczy, że odczuwamy własny niepokój wewnętrzny, po co jeszcze denerwować się lekarzem.

Że tak powiem rodził mnie i mojego brata :)

Że tak powiem rodził mnie i mojego brata :)

Kompetentny lekarz.Kompleksowo podszedł do mojego problemu zdrowotnego.

Kompetentny lekarz.Kompleksowo podszedł do mojego problemu zdrowotnego.

Mimo,że byłam u niego na wizycie prywatnej, umówił się ze mną w Szpitalu i wszystkie badania miałam wykonane na NFZ.Bardzo pomocny, dokładnie tłumaczy, ma czas dla pacjenta. Faktycznie może trochę małomówny, ale jak się zadaje odpowiednio pytania to bez problemu wyjaśni co i jak.Widać,że mu zależy na dobrym wykonywaniu swojej pracy.