dr n. med. Piotr Jaśkowski

Nefrolog, Internista, USG

W 2006 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w latach 2007-2009 uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W marcu 2013 roku obronił pracę doktorską pt. „Czynniki ryzyka miażdżycy u pacjentów z kłębuszkowym zapaleniami nerek przebiegającymi pod postacią zespołu nerczycowego” i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

W listopadzie 2013 uzyskał tytuł specjalisty w z...

Lekarz, który od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie, ma czas dla pacjenta, interesuje się nim. To sprawia, że chory czuje się "zaopiekowany". Ważna jest też wysoka kultura tego lekarza, uprzejmość dla każdego. Na pewno godny polecenia.

Bardzo dobry, sumiennie podchodzący do diagnostyki i leczenia schorzeń. Ma duże poczucie humoru i dużą wiedzę fachową

pracuje w klinice nefrologii w Krakowie przy ul. kopernika 15c. to najlepszy i najmilszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. pomimo młodego wieku jest bardzo kompetentny. zawsze służy pomoca w kazdej sprawie. jak najbardziej polecam!