dr n. med. Piotr Jaśkowski

Nefrolog, Internista, USG

W 2006 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w latach 2007-2009 uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W marcu 2013 roku obronił pracę doktorską pt. „Czynniki ryzyka miażdżycy u pacjentów z kłębuszkowym zapaleniami nerek przebiegającymi pod postacią zespołu nerczycowego” i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

W listopadzie 2013 uzyskał tytuł specjalisty w z...

Bardzo dobry, sumiennie podchodzący do diagnostyki i leczenia schorzeń. Ma duże poczucie humoru i dużą wiedzę fachową

pracuje w klinice nefrologii w Krakowie przy ul. kopernika 15c. to najlepszy i najmilszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam. pomimo młodego wieku jest bardzo kompetentny. zawsze służy pomoca w kazdej sprawie. jak najbardziej polecam!