lek. med. Piotr Jaworskilek. med. Piotr Jaworski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. med. Piotr Jaworski

Okulista

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu okulistyki. Swoje umiejętności zawodowe doskonalił w wielu ośrodkach w kraju jaki i zagranicą (m.in. na stażu w Instytucie Okulistyki Fiodorowa w Moskwie). Ukończył też szereg specjalistycznych szkoleń m.in. z zakresu mikroendoskopii Como (Włochy), chirurgii oczodołu Rostock (Niemcy), implantacji INTAX-ów i aplikacji soczewek kontaktowych San Paulo (Brazylia) i Paryżu.

W 1996 skonstruował i opatentował aparaturę pomiarową wyznaczającą kąt skręcenia osi soczewki kontaktowej. Wraz z zespołem lekarzy z Centrum Mikrochirurgii Oka Optomed jako pierwsi wprowadzili do Polski technologię tzw. indywidualnego dopasowania miękkich i twardych soczewek kontaktowych, a także technikę wykorzystującą laser połączony z mikroendoskopem do rekonstrukcji dróg łzowych.

W 2010 roku ukończył budowę prototypowej aparatury – mikroskopu do pozycjonowana implantów, a w 2012 roku unikatowej na skalę światową aparatury do badania oczopląsów i ostrości widzenia – Optonystagmografu.

Jest autorem wielu prac poświęconych kontaktologii i chirurgii okulistycznej.

Dziecko miało udrażniane drogi łzowe metodą LDCR. W czasie comiesięcznych wizyt kontrolnych zgłaszaliśmy różne niepokojące nas objawy: łzawienie, ropienie, które były bagatelizowane: "spokojnie, wszystko jest w porządku". Po konsultacji laryngologicznej i TK (obejrzanym także przez dr Jaworskiego), dr zaproponował powtórny pełnopłatny zabieg (4500) lub podobny zabieg za 8000.... Myślę, że jest to zwyczajnie nieetyczne... Gdzie odpowiedzialność lekarza za bądź nietanią usługę medyczną? Do tego dochodzi cierpienie dziecka, jak się okazuje bezcelowe, bo oko jak łzawiło i ropiało tak łzawi i ropieje utrudniając funkcjonowanie. Nie tego spodziewałam się po jednym z najlepszych specjalistów od niedrożności dróg łzowych w Polsce.

Chodzimy do dr Jaworskiego 5 lat kiedys nial wieksze podejscie do malych pacjentow teraz go nie ma. Denerwuje sie jesli dziecko nie wykonuje jego polecen. Wizyta kosztuje 250zl a czeka sie nawet po 3 godz lekka przesada pacjenci sa zapisywani co 5 /10min a siedza nawet po 40 min. Od prywatnej wizyty oczekuje sie troche czegos innego na fundusz nigdy tyle nie czekalam co tam... Dziecko bylo zle lDzieckonie wymagalo takich drogich soczewek wystarcza miekkie no ale coz kazdy chce zarobic

Polecam naprawde godny polecenia specjalista uprzejmy. Mila obsluga. Jestem naprawde wdzieczny panu doktorowi za pomoc chcialbym polecic klinike optomed w chorzowie

jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałem doczynienia - profesionalizm w 100%. Pomógł mi z moim schorzeniem z którym borykałem się od paru lat. Gorąco polecam!

bardzo uprzejmy, miły, kompetentny lekarz. Dobral mi soczewki korygujące zeza i w koncu po 30 latach pozbylam się okularów :-))) Szczerze polecam. Joanna

Wciąż poszukujesz "Okulista Chorzów"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska
Tarnopolska 74
41-807 Zabrze
alergomed
katowice ul żelazna1
Katowice
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice