lek. med. Piotr Jaworskilek. med. Piotr Jaworski - zdjęcie profilowe

lek. med. Piotr Jaworski

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu okulistyki. Swoje umiejętności zawodowe doskonalił w wielu ośrodkach w kraju jaki i zagranicą (m.in. na stażu w Instytucie Okulistyki Fiodorowa w Moskwie). Ukończył też szereg specjalistycznych szkoleń m.in. z zakresu mikroendoskopii Como (Włochy), chirurgii oczodołu Rostock (Niemcy), implantacji INTAX-ów i aplikacji soczewek kontaktowych San Paulo (Brazylia) i Paryżu.

W 1996 skonstruował i opatentował aparatu...

+ koszt soczewek, wizyta "poprawkowa" 175zl

+ koszt soczewek, wizyta "poprawkowa" 175zl

Niestety nam nie pomógł-powiedział,że w przypadku naszego dziecka mozna tylko wykonać zabieg polegajacy na umieszczeniu silikonowych rurek w oczach na 9 miesięcy co miało kosztowac majatek i innej mozliwości wyleczenia nie ma.A to była nie prawda,bardzo bałam się uspic moja córeczkę i nie zgodziłam się na ten zabieg,po czym u innego lekarza który wykonał przekłucie kanalików,oczy zostały wyleczone-półtora roku juz mineło i oczka są zdrowe a kanaliki drożne.

Moje wysokie notowania dla tego lekarza wynikają z tego, że praktycznie wyleczył w 100% osobę, którą zarówno lekarze kliniczni, jak i lekarze z innej prywatnej kliniki, skazali na ślepotę, ponieważ błędnie diagnozowali pacjentkę. Spekulując uważam, że postawa taka wynikała z zaawansowanego wieku pacjentki. Ponadto wszystkim osobom z mojego najbliższego otoczenia, którym ze względów fachowości polecałem osobę dr Jaworskiego, w podobny sposób oceniały Jego pracę. Podpisuję się z imienia i nazwiska w celu uwiarygodnienia tejże opinii. Piotr Kalociński

Piotr Kalociński

jedyny lekarz który po wielu latach "męczarni" u innych, odpowiednio zdiagnozował moją wadę, gorąco polecam :)

nie spełnił moich oczekiwań ale słyszałem że innym pomógł

nie spełnił moich oczekiwań ale słyszałem że innym pomógł

Lekarz, który ma otwarty umysł na nowości, podejscie do małych dzieci i cierpliwość do rodziców. Polecam gorąco. Bożena

Bożena