lek. med. Piotr Jaworskilek. med. Piotr Jaworski - zdjęcie profilowe

lek. med. Piotr Jaworski

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu okulistyki. Swoje umiejętności zawodowe doskonalił w wielu ośrodkach w kraju jaki i zagranicą (m.in. na stażu w Instytucie Okulistyki Fiodorowa w Moskwie). Ukończył też szereg specjalistycznych szkoleń m.in. z zakresu mikroendoskopii Como (Włochy), chirurgii oczodołu Rostock (Niemcy), implantacji INTAX-ów i aplikacji soczewek kontaktowych San Paulo (Brazylia) i Paryżu.

W 1996 skonstruował i opatentował aparatu...

Nie polecam nikomu tego miejsca A w szczególności pana doktora.Strata czasu I pieniędzy. Jeździłam przez pół roku do Pana Jaworskiego I porażka.Ani kasy Ani soczewek.Za każdym razem nieudolnie dobrana soczewka. Lekarz najmądrzejszy na świecie bez dopuszczenia pacjenta do głosu I tylko słyszałam ciągle ~czy ja po rusku mówię!~ Soczewki noszę od 20-tu lat I widzę Ale na pewno nie widziałam w tych które usiłował dobrać mi ten lekarz.Więc odradzam to miejsce.

w 2013 wyleczyl nasza córkę Zosie. miala problem z zapchanym kanalikiem. inni lekarze probowali i nic z tego nie wychodzilo (kilka zabiegow).. to prawda ze dlugo sie czeka na wizyte ale naprawde warto! b. uprzejmy i konkretny.

Dziecko miało udrażniane drogi łzowe metodą LDCR. W czasie comiesięcznych wizyt kontrolnych zgłaszaliśmy różne niepokojące nas objawy: łzawienie, ropienie, które były bagatelizowane: "spokojnie, wszystko jest w porządku". Po konsultacji laryngologicznej i TK (obejrzanym także przez dr Jaworskiego), dr zaproponował powtórny pełnopłatny zabieg (4500) lub podobny zabieg za 8000.... Myślę, że jest to zwyczajnie nieetyczne... Gdzie odpowiedzialność lekarza za bądź nietanią usługę medyczną? Do tego dochodzi cierpienie dziecka, jak się okazuje bezcelowe, bo oko jak łzawiło i ropiało tak łzawi i ropieje utrudniając funkcjonowanie. Nie tego spodziewałam się po jednym z najlepszych specjalistów od niedrożności dróg łzowych w Polsce.

Chodzimy do dr Jaworskiego 5 lat kiedys nial wieksze podejscie do malych pacjentow teraz go nie ma. Denerwuje sie jesli dziecko nie wykonuje jego polecen. Wizyta kosztuje 250zl a czeka sie nawet po 3 godz lekka przesada pacjenci sa zapisywani co 5 /10min a siedza nawet po 40 min. Od prywatnej wizyty oczekuje sie troche czegos innego na fundusz nigdy tyle nie czekalam co tam... Dziecko bylo zle lDzieckonie wymagalo takich drogich soczewek wystarcza miekkie no ale coz kazdy chce zarobic

jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałem doczynienia - profesionalizm w 100%. Pomógł mi z moim schorzeniem z którym borykałem się od paru lat. Gorąco polecam!

bardzo uprzejmy, miły, kompetentny lekarz. Dobral mi soczewki korygujące zeza i w koncu po 30 latach pozbylam się okularów :-))) Szczerze polecam. Joanna

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

jest to lekarz dzięki któremu mogę w miare normalnie życ i funkcjonować-widzę co z tego że mam soczewki ale to właśnie odpowiedni dobór i moje samazaparcie pozwoliło mi ujrzęc świat wyraznie:)

Świetny okulista, ponad rok temu miałam przeprowadzony przez niego zabieg. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Poleciłam doktora już niejednokrotnie znajomym. Bardzo sympatyczny, na pytania odpowiada bardzo dokładnie. Dzięki niemu i dobrze przeprowadzonej operacji mogę robić w życiu rzeczy, których wcześniej nie mogłam ze względu na wadę wzroku. Jestem mu za to niesamowicie wdzięczna. Niejednokrotnie spotykałam w poczekalni osoby z całej Polski, którym pomógł i nie mają zamiaru zmieniać lekarza. Podsumowując: jest to lekarz, który wie co robi i wykonuje swój zawód bardzo profesjonalnie. Polecam w stu procentach !

Wprawdzie strasznie zabiegany, ale widac ze wie co robi. Gabinet wypasiony, pan doktor uprzejmy i kulturalny. Lubi byc na bierzaco i proponuje najnowsze metody leczenia. Szybki i skuteczny. Usprawnienia wymagalby chyba system zapisywania na wizyty, bo zdarzaja sie spore poslizgi i o ile dorosly moze zacisnac zeby prze godzine lub dwie to juz male dziecko z dwojgiem swoich rodzicow wychodzi ze skory. Kasia

Kasia