lek. med. Piotr Jaworskilek. med. Piotr Jaworski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. med. Piotr Jaworski

Okulista

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Posiada specjalizację z zakresu okulistyki. Swoje umiejętności zawodowe doskonalił w wielu ośrodkach w kraju jaki i zagranicą (m.in. na stażu w Instytucie Okulistyki Fiodorowa w Moskwie). Ukończył też szereg specjalistycznych szkoleń m.in. z zakresu mikroendoskopii Como (Włochy), chirurgii oczodołu Rostock (Niemcy), implantacji INTAX-ów i aplikacji soczewek kontaktowych San Paulo (Brazylia) i Paryżu.

W 1996 skonstruował i opatentował aparaturę pomiarową wyznaczającą kąt skręcenia osi soczewki kontaktowej. Wraz z zespołem lekarzy z Centrum Mikrochirurgii Oka Optomed jako pierwsi wprowadzili do Polski technologię tzw. indywidualnego dopasowania miękkich i twardych soczewek kontaktowych, a także technikę wykorzystującą laser połączony z mikroendoskopem do rekonstrukcji dróg łzowych.

W 2010 roku ukończył budowę prototypowej aparatury – mikroskopu do pozycjonowana implantów, a w 2012 roku unikatowej na skalę światową aparatury do badania oczopląsów i ostrości widzenia – Optonystagmografu.

Jest autorem wielu prac poświęconych kontaktologii i chirurgii okulistycznej.

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Dziecko miało udrażniane drogi łzowe metodą LDCR. W czasie comiesięcznych wizyt kontrolnych zgłaszaliśmy różne niepokojące nas objawy: łzawienie, ropienie, które były bagatelizowane: "spokojnie, wszystko jest w porządku". Po konsultacji laryngologicznej i TK (obejrzanym także przez dr Jaworskiego), dr zaproponował powtórny pełnopłatny zabieg (4500) lub podobny zabieg za 8000.... Myślę, że jest to zwyczajnie nieetyczne... Gdzie odpowiedzialność lekarza za bądź nietanią usługę medyczną? Do tego dochodzi cierpienie dziecka, jak się okazuje bezcelowe, bo oko jak łzawiło i ropiało tak łzawi i ropieje utrudniając funkcjonowanie. Nie tego spodziewałam się po jednym z najlepszych specjalistów od niedrożności dróg łzowych w Polsce.

Polecam naprawde godny polecenia specjalista uprzejmy. Mila obsluga. Jestem naprawde wdzieczny panu doktorowi za pomoc chcialbym polecic klinike optomed w chorzowie

Chodzimy do dr Jaworskiego 5 lat kiedys nial wieksze podejscie do malych pacjentow teraz go nie ma. Denerwuje sie jesli dziecko nie wykonuje jego polecen. Wizyta kosztuje 250zl a czeka sie nawet po 3 godz lekka przesada pacjenci sa zapisywani co 5 /10min a siedza nawet po 40 min. Od prywatnej wizyty oczekuje sie troche czegos innego na fundusz nigdy tyle nie czekalam co tam... Dziecko bylo zle lDzieckonie wymagalo takich drogich soczewek wystarcza miekkie no ale coz kazdy chce zarobic

bardzo uprzejmy, miły, kompetentny lekarz. Dobral mi soczewki korygujące zeza i w koncu po 30 latach pozbylam się okularów :-))) Szczerze polecam. Joanna

jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałem doczynienia - profesionalizm w 100%. Pomógł mi z moim schorzeniem z którym borykałem się od paru lat. Gorąco polecam!

Świetny okulista, ponad rok temu miałam przeprowadzony przez niego zabieg. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Poleciłam doktora już niejednokrotnie znajomym. Bardzo sympatyczny, na pytania odpowiada bardzo dokładnie. Dzięki niemu i dobrze przeprowadzonej operacji mogę robić w życiu rzeczy, których wcześniej nie mogłam ze względu na wadę wzroku. Jestem mu za to niesamowicie wdzięczna. Niejednokrotnie spotykałam w poczekalni osoby z całej Polski, którym pomógł i nie mają zamiaru zmieniać lekarza. Podsumowując: jest to lekarz, który wie co robi i wykonuje swój zawód bardzo profesjonalnie. Polecam w stu procentach !

Bardzo kompetentny lekarz z ogromna wiedzą w dziedzinie którą się zajmuje. Przeprowadził operację mojego oka typu crosslinking. Jestem dwa tygodnie po zabiegu i wszystko jest w porządku. Zdiagnozował i doradził metodę leczenie mojego stożka rogówki w przeciwieństwie do lekarzy specjalistów z innego orodka w chorzowie którzy to zdyskwalifikowali m,nie do laserowej korekty wady wzroku mówiąc, że sie nie kwalifikuję z uwagi na stożek rogówki zalecając miękie soczewki kontaktowe na które sraciłem tylko pieniądze gdyż w tym schorzeniu soczewki miekkie nie mają racji zastosowania. Nie zaproponowano mi wówczas żadnej alternatywnej metody leczenie mojego schorzenia. Pomoc znalazłem dopiero u P. Jaworskiego.
Marcin D.

Wprawdzie strasznie zabiegany, ale widac ze wie co robi. Gabinet wypasiony, pan doktor uprzejmy i kulturalny. Lubi byc na bierzaco i proponuje najnowsze metody leczenia. Szybki i skuteczny. Usprawnienia wymagalby chyba system zapisywania na wizyty, bo zdarzaja sie spore poslizgi i o ile dorosly moze zacisnac zeby prze godzine lub dwie to juz male dziecko z dwojgiem swoich rodzicow wychodzi ze skory. Kasia

Kasia

jest to lekarz dzięki któremu mogę w miare normalnie życ i funkcjonować-widzę co z tego że mam soczewki ale to właśnie odpowiedni dobór i moje samazaparcie pozwoliło mi ujrzęc świat wyraznie:)