3,9
3,9

Miałam okazję poznać tego Pana. Niestety nie nazwę go człowiekiem. Osoba zadufana w sobie, wręcz pan bardzo arogancki. Nie chciał pomóc, ani nawet chociażby poradzić. Zgodził się z łaską jedynie porozmawiać ze mną. Czekałam dwie godziny, gdy ten Pan juz na korytarzu rozmawiając z pielęgniarką przecząco kręcił głową spoglądając na mnie. Gdy w końcu doszło do "rozmowy" tylko krzyczał. Stawiłam się na oddział neurochirurgii ze skierowaniem a wyszłam roztrzęsiona i z płaczem. Cóż nie zawsze wykształcenie idzie w parze z dobrym wychowaniem. Ale nie poddałam się i udałam do innego szpitala, gdzie zostałam przyjęta jak człowiek. Zrobiono mi szczegolowe badania. Cóż...czeka mnie operacja. Dostałam leki "na teraz"...i cierpliwie czekam. Ten Pan mógłby się wiele nauczyć od jego młodszych kolegów po fachu. A może miał jak kazdy tylko zły dzień. To jest tylko i wyłącznie moja opinia.

Wspaniały fachowiec,operował mi kręgosłup szyjny -stabilizacja na dwóch poziomach,wszystko jest w najlepszym porządku.Bardzo uprzejmy i serdeczny wie co robi i robi to z nalezytą starannością,Polecam.

Świetny lekarz, dokładnie tłumaczy, miły, jest godny polecenia. Miałam operację 5 lipca 2017, jestem pełna podziwu dla Pana doktora.

Świetny lekarz, dokładnie tłumaczy, miły, jest godny polecenia.
Miałam operację 5 lipca 2017, jestem pełna podziwu dla Pana doktora.

Wspaniały fachowiec. Uratował mi życie i zdrowie. Po krwiaku mózgu nie ma śladu, a ja jestem w pełni sprawny umysłowo i fizycznie. Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Jestem Pań- skim dłużnikiem do końca życia. Jest Pan profesjonalistą najwyższej klasy.

Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Jestem Pań-
skim dłużnikiem do końca życia. Jest Pan profesjonalistą najwyższej klasy.

W 2010 roku zoperował mi kręgosłup lędźwiowy -stabilizacja i implanty. W 2011 kręgosłup szyjny -implanty. Po każdej wracałam do pracy po 2 miesiącach. A po 4 jeżdziłam do niej na rowerze !Zawsze będe wdzieczna dr. Jende, niezwykle sympatyczny człowiek, pomocny, rzeczowy i kompetentny.Juz przy pierwszej wizycie wiedziałam że to ten lekarz. A konsultacje przeprowadzałam u wielu . Wizyty prywatnie, publiczne. Polecam każdemu i nie rozumie niektórych tu zamieszczonych opini, coż każdy ma prawo do swojej oceny - tylko czy napewno obiektywnych i sprawiedliwych. Lucyna Grabarczyk

Pan doktor jest bardzo kompetentym i przemiłym lekarzem. Dziękuję za przyjęcie i pomoc w poradni neurochirurgii w Pomorskim Centrum Traumatologii. Pan doktor przyjął mnie z wielkim szacunkiem. Dodam, że miałam wizytę w ramach NFZ. Naprawdę bardzo polecam Pana doktora.

Bardzo dobry lekarz a do tego profesjonalista, uprzejmy, wytłumaczy problem jak trzeba.A co tu jeszcze pisać? skoro szczerze POLECAM!

zgadzam się ze wszystkimi opiniami,mnie tez pan doktor operował,bardzo polecam ,czy może ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie?

Dla takiego lekarza komentarz jest zbyteczny.Dodam tylko-Szkoda że takich wspaniałych lekarzy mamy tak mało.Pozdrawiam

Pan doktor przeprowadził 10 lat temu moją operację kręgosłupa. Do szpitala skierowała mien Pani doktor Gołębiewska za sz[pitala na ZASPIE w Gdańsku. Po dwóch tygodniach leczenia na neurologii przestałam chodzić. Pan doktor mnie uratował, chodzę wykonuję wszystkie czynnosci, przez 10 lat nie mam żadnych dolegliwosci, nie brałam żadnych leków. Polecam teraz też się do niego wybieram.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Sopot"?

Medicus
Opolska 8