lekarz Piotr Jóźwiak

3,6
3,7
3,6
3,5

Polecam w 100% Najlepszy ginekolog w Kozienicach Zna się na tym co robi Jest miły wyluzowany i nie owija w bawełnę

Zrobiłam wielki błąd prowadząc ciążę u tego człowieka (za darmo). Badania robione były niedokładnie. Kiedy zapytałam z ciekawości o płeć warknął do mnie "a czy gdyby był chłopak, to kochałaby go Pani mniej?". Innym razem usłyszałam, że jestem za gruba, bo dziecko ważyło ok 700g, a ja przytyłam już 3kg... Pominę fakt, że przez całą ciążę przytyłam 7kg, ale widocznie pan doktor "wiedział lepiej". Za trzecim razem stwierdził u dziecka hipotrofię, niewydolność mojego łożyska i całą masę innych rzeczy zaraz po tym, kiedy powiedziałam po raz milionowy, że nie mam zamiaru jechać 90km do p. dr do Kozienic na porodówkę. Hipotrofię małej skonsultowałam na badaniach jeszcze u 2 lekarzy i okazało się, że mam zdrowe dziecko!! Nie polecam, kiedy trzeci raz wyszłam z płaczem, stwierdziłam, że przez tego człowieka nie chcę wcześniej na porodówkę... Jak nie zapłacisz, nie masz dobrej opieki. Tyle w temacie.

Ja chodzę do dr Jóźwiaka i z czystym sumieniem mogę go polecić. usg robi bardzo dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Nie wiem skąd biorą się opinie, że jest niemiły może po prostu ma gorszy dzień jak każdy z nas. Jestem zadowolona z niego w 100 %

Jest to lekarz zdecydowanie godny polecenia!! Ja mam ciążę zagrożoną i w każdej chwili mogę liczyć na pomoc Pana Doktora.Na każdej wizycie poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję przez co zazwyczaj tworzy się opóźnienie ;) Dokładnie wszystko tłumaczy,na usg dzidziusia ogląda z każdej strony :) Wychodzę od Niego w 100% usatysfakcjonowana i pełna wiedzy :)

Lekarz godny polecenia. Może rzeczywiście niezbyt wylewny do pacjentek - ale to lekarz stanowczy i rzeczowy taki jak trzeba. Ostrożny w razie jakichkolwiek wątpliwości kieruje do szpitala na obserwację (tak miałam w połowie ciąży), nie sili się na poród naturalny, kiedy z góry są przesłanki do cc. Wszystko wyjaśnia w trakcie badania o ile zapytam. Nie mam uwag lekarz rzetelnie i odpowiedzialnie wykonujący swoją pracę, bardzo dobry specjalista. Termin mam na końcówkę lutego, więc postaram się wydać kolejna opienę po cc. Polecam jako lekarza prowadzącego ciążę i zwykłego ginekologa.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Piaseczno"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana