lekarz Piotr Jóźwiak

3,5
3,6
3,5
3,4

Polecam w 100% Najlepszy ginekolog, wszystko w spokoju tłumaczy, cała ciąża przeprowadzona bez większego stresu :)

NIE POLECAM!!! Brak profesjonalizmu to mało powiedziane. Nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu przed badaniem, co jest wręcz priorytetem. Nie posprzatał fotela po poprzedniej pacjentce i kazał mi się położyć na zużytym okryciu. W czasie badania nie potrafił nawet określić, w którym miesiącu ciąży jestem. Zignorował moje pytania i nie poinformował mnie o stanie dziecka. Usg, które mi zrobił musiałam sama sobie sprawdzić w domu. Żenada. I dziwić się, że szpital tak funkcjonuje, gdy tacy lekarze są zatrudnieni.

Lekarz godny polecenia. Może rzeczywiście niezbyt wylewny do pacjentek - ale to lekarz stanowczy i rzeczowy taki jak trzeba. Ostrożny w razie jakichkolwiek wątpliwości kieruje do szpitala na obserwację (tak miałam w połowie ciąży), nie sili się na poród naturalny, kiedy z góry są przesłanki do cc. Wszystko wyjaśnia w trakcie badania o ile zapytam. Nie mam uwag lekarz rzetelnie i odpowiedzialnie wykonujący swoją pracę, bardzo dobry specjalista. Termin mam na końcówkę lutego, więc postaram się wydać kolejna opienę po cc. Polecam jako lekarza prowadzącego ciążę i zwykłego ginekologa.

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Większość pozytywnych opini bierze się od matek, u których ciąża przebiegała prawidłowo, a dzidzia była zdrowa. Ja poszłam do niego z podejrzeniem wady serca - wiedział o tym, serce oglądał może z 10 minut i stwierdził, że wszystko jest ok. Albo się mówi, że niestety nie mam tak dokładnego sprzętu, albo się mówi, że się na tym nie zna ;/// Dziecko po kilku dniach było reanimowane, ponieważ urodziło się z ciężką wadą serca, to cud, że żyje. Jest pod opieką lekarzy z Warszawy i KAŻDY robił oczy, że nie było rozpoznania, co za lekarz mnie badał... Powtarzam, można do niego iść zobaczyć, czy dziecko ma pięć paluszków, czy będzie chłopczykiem czy dziewczynką. I tylko po to. Jeśli dzidzia jest zdrowa, to pomijając fakt, że pan dochtór jest gburem, (i krętaczem, ale to inna sprawa), można sobie do niego chodzić, ale jeśli jest chora, to on po prostu tego nie zobaczy, bo się na tym nie zna. Ja bym się bała iść do kogoś takiego, szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej, tylko opierałam się na opiniach kobiet po ciążach bezproblemowych... Jeśli zależy wam na zdrowiu dzidzi, wręcz na jej życiu, to OMIJAJCIE SZEEEEEROKIM ŁUKIEM!!!!

NIE POLECAM! Lekarz wyzywa innych lekarzy od idiotów, debili. Stwierdził, że badania zlecone wcześniej przez innego ginekologa są nieważne (nawet na nie nie spojrzał ) i kazał je powtarzać. Straszył chorobami, schorzeniami i cesarkami nie badając mnie wcześniej. Na brak spódnic ginekologicznych burknął z pretensją, że nie będzie odpowiadał za brak wyposażenia i kazał siadać na niesprzątnietym po poprzedniej pacjentce fotelu. Jak sobie to przypomnę to mi się niedobrze robi.

Zrobiłam wielki błąd prowadząc ciążę u tego człowieka (za darmo). Badania robione były niedokładnie. Kiedy zapytałam z ciekawości o płeć warknął do mnie "a czy gdyby był chłopak, to kochałaby go Pani mniej?". Innym razem usłyszałam, że jestem za gruba, bo dziecko ważyło ok 700g, a ja przytyłam już 3kg... Pominę fakt, że przez całą ciążę przytyłam 7kg, ale widocznie pan doktor "wiedział lepiej". Za trzecim razem stwierdził u dziecka hipotrofię, niewydolność mojego łożyska i całą masę innych rzeczy zaraz po tym, kiedy powiedziałam po raz milionowy, że nie mam zamiaru jechać 90km do p. dr do Kozienic na porodówkę. Hipotrofię małej skonsultowałam na badaniach jeszcze u 2 lekarzy i okazało się, że mam zdrowe dziecko!! Nie polecam, kiedy trzeci raz wyszłam z płaczem, stwierdziłam, że przez tego człowieka nie chcę wcześniej na porodówkę... Jak nie zapłacisz, nie masz dobrej opieki. Tyle w temacie.

Polecam w 100% Najlepszy ginekolog w Kozienicach Zna się na tym co robi Jest miły wyluzowany i nie owija w bawełnę

Jest to lekarz zdecydowanie godny polecenia!! Ja mam ciążę zagrożoną i w każdej chwili mogę liczyć na pomoc Pana Doktora.Na każdej wizycie poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję przez co zazwyczaj tworzy się opóźnienie ;) Dokładnie wszystko tłumaczy,na usg dzidziusia ogląda z każdej strony :) Wychodzę od Niego w 100% usatysfakcjonowana i pełna wiedzy :)

Byłam pacjentką doktora Jóźwiaka do 7 m-ca ciąży. To była moja pierwsza ciąża i nawet nie miałam pojęcia jak powinna wyglądać opieka nad cieżarną, jakie mam prawa i czego mogę żądać. Trzeba przyznać, że byłam kierowana na wymagane badania i uzyskiwałam odpowiedzi na pytania, które mnie dręczyły, choć lekarz sam od siebie niewiele miał do przekazania. Niestety mimo, że czułam się paskudnie, doktor nie pozwolił mi pójść na zwolnienie, twierdząc, że jego pacjentki są aktywne zawodowo aż do porodu. Mogę się rozleniwić i nie będę miała siły przeć. A, że szkoda mi było urlopu, to codziennie stawiałam się do pracy. Telepało mną w autobusie, a po 10-11 godzinach aktywności zawodowej nie miałam siły wejść do domu na trzecie piętro. Nadgodziny były u mnie codziennością a hasła o zmianie stylu życia, odpoczynku czy udziału w szkole rodzenia brzmiały jak komunikat z innej planety. Urodziłam wcześniaka na przełomie 7-8 m-ca a gdy na wizycie poporodowej „podziękowałam” panu doktorowi za tak staranną opiekę powiedział: Czego Pani chce, przecież urodziło się żywe. Nie twierdzę, że nie zna się na swojej profesji ale bardziej zależy mu na książkowym prowadzeniu ciąży, a sama osoba matki dziecka wydaje się być zbędnym dodatkiem. Nie polecam nikomu opieki tego lekarza.

Ja chodzę do dr Jóźwiaka i z czystym sumieniem mogę go polecić. usg robi bardzo dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Nie wiem skąd biorą się opinie, że jest niemiły może po prostu ma gorszy dzień jak każdy z nas. Jestem zadowolona z niego w 100 %