lekarz Piotr Jóźwiak

Jest to lekarz zdecydowanie godny polecenia!! Ja mam ciążę zagrożoną i w każdej chwili mogę liczyć na pomoc Pana Doktora.Na każdej wizycie poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję przez co zazwyczaj tworzy się opóźnienie ;) Dokładnie wszystko tłumaczy,na usg dzidziusia ogląda z każdej strony :) Wychodzę od Niego w 100% usatysfakcjonowana i pełna wiedzy :)

Lekarz godny polecenia. Może rzeczywiście niezbyt wylewny do pacjentek - ale to lekarz stanowczy i rzeczowy taki jak trzeba. Ostrożny w razie jakichkolwiek wątpliwości kieruje do szpitala na obserwację (tak miałam w połowie ciąży), nie sili się na poród naturalny, kiedy z góry są przesłanki do cc. Wszystko wyjaśnia w trakcie badania o ile zapytam. Nie mam uwag lekarz rzetelnie i odpowiedzialnie wykonujący swoją pracę, bardzo dobry specjalista. Termin mam na końcówkę lutego, więc postaram się wydać kolejna opienę po cc. Polecam jako lekarza prowadzącego ciążę i zwykłego ginekologa.

Dr Jóźwik to lekarz, który poważnie traktuje swój zawód, poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba, dokładnie wszystko tłumaczy, POLECAM

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Większość pozytywnych opini bierze się od matek, u których ciąża przebiegała prawidłowo, a dzidzia była zdrowa. Ja poszłam do niego z podejrzeniem wady serca - wiedział o tym, serce oglądał może z 10 minut i stwierdził, że wszystko jest ok. Albo się mówi, że niestety nie mam tak dokładnego sprzętu, albo się mówi, że się na tym nie zna ;/// Dziecko po kilku dniach było reanimowane, ponieważ urodziło się z ciężką wadą serca, to cud, że żyje. Jest pod opieką lekarzy z Warszawy i KAŻDY robił oczy, że nie było rozpoznania, co za lekarz mnie badał... Powtarzam, można do niego iść zobaczyć, czy dziecko ma pięć paluszków, czy będzie chłopczykiem czy dziewczynką. I tylko po to. Jeśli dzidzia jest zdrowa, to pomijając fakt, że pan dochtór jest gburem, (i krętaczem, ale to inna sprawa), można sobie do niego chodzić, ale jeśli jest chora, to on po prostu tego nie zobaczy, bo się na tym nie zna. Ja bym się bała iść do kogoś takiego, szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej, tylko opierałam się na opiniach kobiet po ciążach bezproblemowych... Jeśli zależy wam na zdrowiu dzidzi, wręcz na jej życiu, to OMIJAJCIE SZEEEEEROKIM ŁUKIEM!!!!

Miałam "szczęście" trafić na niego 2! razy na izbie przyjęć. Zarówno za pierwszym jak i za drugim razem był bardzo niedelikatny, opryskliwy, wszechwiedzący, i wogóle. Za pierwszym razem trafiłam do niego z plamieniem na początku ciąży, po bolesnym badaniu, zrobił badanie usg, gdzie stwierdził puste jajo płodowe (to puste jajo powinno na dniach się urodzić). Niby wszystko wie i wyraża swoje subiektywne zdanie na temat pacjentek. 2 wizyta też na IP w 5 miesiącu z powodu ostrego bólu, od początku mówiłam że ten ból nie jest związany z ciążą - ...

Miałam "szczęście" trafić na niego 2! razy na izbie przyjęć.
2 wizyta też na IP w 5 miesiącu z powodu ostrego bólu, od początku mówiłam że ten ból nie jest związany z ciążą - ból spowodowany kamieniem w nerce. Bardzo niedelikatny, gburowaty, oschły - nie polecam tego lekarza.

Jest to lekarz który, na samy początku nie potrafił stwierdzić ciąży, potem kazał czekać mi miesiąc na badanie usg, które powinnam mieć wykonane jak najszybciej, a kiedy już doszło do badania, stwierdził mi ciąże obumarła(z która chodziłam miesiąc, bo czekałam na usg) proponując mi bym na wyłyżeczkowanie przyjechała do niego prywatnie,bo w szpitalu Radomskim potraktują mnie jak bym przyjechała z aborcją(choć to nie była prawda). Więc nie wiem czy to jest dobry lekarz, który chciał zarobić na nieszczęściu.

Straszny gbur - spotkałam go w prywatnym szpitalu,z bólami przedporodowymi - zastępował ( niestety) moją Panią ginekolog. Stwierdził pięciocentymetrowe rozwarcie(FAŁSZ!!!) i kazał rozkładać się natychmiast w szpitalu, bo inaczej "będę mu w nocy gitarę zawracać". Nasłuchałam się przy tym obelżywych komentarzy na temat mojej chęci urodzenia trzeciego dziecka {?}. Co go to obchodzi??? Naprawdę jest to lekarz, którego powinno się unikać i którego za Chiny kobieta w ciąży nie chciałaby spotkać-zgroza! brrr Z całą stanowczością ODRADZAM.

Wystrzegajcie się tego pseudo lekarza.Oschły nieprzyjemny wymyśla choroby ale nie stosuje żadnych metod leczenia.Nie założył mi karty ciąży nie dał zwolnienia ani chociażby zaświadczenia że jestem w ciąży mimo że czułam się zle.Lekceważył moje bóle brzucha przez które nie mogłam normalnie funkcjonować.Wizyty u niego o mało nie skończyły się stratą dzieciątka.Trafiłam do szpitala z krwawieniem i ciążą zagrożoną oraz totalnym wycieńczeniem organizmu.Uważajcie na niego!!!!!1

Byłam u tego lekarza państwowo na usg,bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru lekarz,usg wykonał profesjonalnie , pokazywał każdą częsc ciała dzidziusia i usg nie trwało 2 minuty jak zazwyczaj w państwowych przychodniach.Polecam.

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem, któremu można zaufać.

Pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem, któremu można zaufać.