lekarz Piotr Jóźwiak

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,bardzo uprzejmy,dziwią nas wszystkie niepochlebne komentarze w stosunku do pana doktora. jestem 6 dni po cesarce która również wykonywał doktor Jóżwiak więc prowadził moją ciąże do końca i w 100% moge polecić tego lekaża!!

Fachowiec i super lekarz polecam wszystkim

Fachowiec i super lekarz polecam wszystkim

Stanowczo odradzam tego lekarza. stwarza tylko pozory bardzo kompetentnego, jest bardzo oschły i najważniejsze są dla Niego pieniądze.

Potwierdzam ten lekarz nie pracuje już w Kozienicach, nie pracuje także w Grójcu w Pogotowiu. W gabinecie prywatnym namawia głownie do zakładania wkładek wewnątrzmacicznych, bo ma pewnie z tego duże zyski. Koszt usługi z wkładką to 1000 zł.Pracując jeszcze w Kozienicach zrobił mi cięcie cesarskie, po którym mam tylko kłopoty-rozsianą w brzuchu endometriozę.Stanowczo odradzam tego lekarza.

Lekarz często zmieniający miejsca pracy, oschły, mający kłopoty z prawem/ ma wyrok za oszustwo/, w gabinecie traktuje pacjentki przedmiotowo. Najważniejsze są dla niego pieniądze w krótkim czasie, a nie dobro pacjentki.

Moim zdaniem dr Józwiak jestlekarzem budzącym zaufanie. Fachowo i cierpliwie wyjasnia problem, co najwazniejsze zawsze dbiera telefon i odpowiada na nurtujace pytania.

Nic dodać nic ująć, doktor prowadził mi ciążę ponad siedem lat temu. A potem w jego sprawie byłam wzywana na komisariat policji do wyjaśnień.Szok:-)

świetny lekarz, pełen profesjonalizm podczas wizyty,

świetny lekarz, pełen profesjonalizm podczas wizyty,

Byłam na usg u dr Jóźwiaka następnie zostałam skierowana na zabieg do szpitala w Kozienicach. Wszystko wytłumaczył na czym ten zabieg będzie polegał.Po zabiegu przyszedł do mnie i pytał jak samopoczucie.Polecam z czystym sumieniem.Pozdrawiam M.

Ile pacjentek tyle zdań. Uważam że dr. Jóźwiak empatycznie podchodzi do swoich pacjentek. A że nie wszystkie wiedzą co oznacza to słowo, to stąd biorą się złe słowa. Dobry lekarz potrafi się wczuć w każdego pacjenta. A nie odcinać kupony ze schematu. Osobiście polecam, bo można z tym lekarzem porozmawiać na wiele tematów i nie spogląda na zegarek, bo za drzwiami czekają następne panie.