lekarz Piotr Jóźwiak

2,1
2,2

Tragedia! Lekarz wpatrzony w jeden punkt przez całą wizytę, ani razu nie złapał kontaktu wzrokowego. Mówił że kłamie i że napewno wcześniej miałam uraz niż kilka dni temu.. Odradzam! Bardzo nie miła wizyta

"lekarz" gburowaty, nieprzyjemny, kompletne dno, wizyta zmarnowana. Potwierdzają się opinie inny osób które były u niego. Nie rozumiem kto zatrudnia takie niekompetentne osoby. Jeżeli nie chcecie się rozczarować i denerwować szukajcie innego ortopedy. Warto czytać opinię. NIE POLECAM

Pierwszy raz spotkałem się z tak nieprzyjemnym człowiekiem. Na wizycie byłem w NCM na Jagiellońskiej przez 30 minut negocjowałem żeby lekarz zerknął na krzywe łopatki mojego syna oraz zmiany na palcu. Odpowiedź tego człowieka była że mogę sobie wybrać tylko jedną rzecz do obejrzenia. Na moje sugestie, że te rzeczy mogą być powiązane, nie interesowało go to) Skończyło się odwołaniem wizyty na miejscu, skargą do jego przełożonej, mnóstwo czasu zmarnowanego, nerwów, zablokowanie gabinetu, awantura, bezmyślne dyskusje i wywody lekarza. Gdzie w tym wszystkim dobro pacjenta, dziecka które to wszystko widziało. Można było poświęcić te 7 minut na obejrzenie tych dwóch rzeczy i szybka diagnoza. Unikajcie takich ludzi bo to zmarnowany czas, brak kompetencji, nerwy. Przestroga na przyszłość !!!!

Krótko podsumowując - tak jak krótko trwała ta wizyta - jak ma się 68 lat to trzeba się pogodzić. W domyśle przygotować na finał wkrótce. Nie podzielam opinii Pana doktora Piotra Jóźwiaka. Wizyta w ośrodku Gdańsk-Otomin w dniu 20-12-2023 Zdecydowanie odradzam, szkoda czasu. Nie przypominam sobie żeby aż tak źle mi się kiedyś zdarzyło. Po wyjściu obśmiałem się i umówiłem na odpłatną wizytę u innego ortopedy.

Nie podzielam opinii Pana doktora Piotra Jóźwiaka.
Wizyta w ośrodku Gdańsk-Otomin w dniu 20-12-2023

Zdecydowanie odradzam, szkoda czasu.
Nie przypominam sobie żeby aż tak źle mi się kiedyś zdarzyło.
Po wyjściu obśmiałem się i umówiłem na odpłatną wizytę u innego ortopedy.

Kompletna pomyłka. Umówiłam się do Pana Piotra na pierwszą wizytę kontrolną po założeniu gipsu na SOR. W gabinecie nie spojrzał nawet na stopę, jedynie poprosił o wypis ze szpitala i powiedział, że mam iść na RTG, ale szybko bo on zaraz kończy pracę. W rejestracji była kolejka , a kiedy wyszłam już z rentgenu, przyszedł zniecierpliwiony lekarz, popatrzył na ekran, powiedział że mało wyraźny obraz, ale mam nosić gips i za 3 tygodnie zgłosić się na wizytę. Na pytanie o zwolnienie lekarskie pokazał mi zegarek i powiedział, że on już skończył pracę, ale lekarz rodzinny mi wystawi. Brak kompetencji(nadal nie wiem co ze stopą), niedopuszczalne opuszczenie pacjenta i niedokończenie wizyty, umywanie rąk od odpowiedzialności. NIGDY WIĘCEJ!

Próbowałam dostać się na pilną konsultację ze skierowaniem na cito, uraz barku, bardzo silny ból. MIąłam już wyniki rtg- wystaczyło je obejrzec. Lekarz odmówił przyjęcia mimo, ze w jego gabinecie nikogo nie bylo i przez kolejne pol godziny (stałam do rejestracji) nie pojawil się żaden pacjent. Nieuprzejmy. Zaskakujące podejście do pacjenta w dzisiejszych czasach.. Przyjmuje w Dom Medyczny Otomińska Gdańsk. Odradzam

Wykonywałem u doktora dwa zabiegi cieśni nadgarstka, oba wykonane perfekcyjnie. Blizny małe, szybko się zagoiły, żadnych problemów po zabiegu. Polecam

Nigdy nie miałam jeszcze okazji napotkać tak niekompetentnego lekarza. Wizyta nfz w trybie cito. Kontuzja kolana niepozwalajaca na codzienne funkcjonowanie.Lekarz nie byl zainteresowany powodem dolegliwości i okolicznościami powstania kontuzji. Skrytykował siedzący tryb pracy. O uprawiane sporty nie zapytał czy aktywności fizyczne nie zapytał. Nogi nie obejrzał, nie zapytał o obrzęk, o okoliczności kontuzji itp. Zlecił usg z zapisem "uraz po upadku " co absolutnie nie było zgodne z prawdą. Po pytaniu czy skierowanie na usg nie powinno być w trybie cito, lekarz oznajmił że w przychodni "ukrainki szybko robią i mam już iść a nie gadać ". Przestrzegam przed tym pseudo lekarzem zajmującym miejsce w gabinecie.

Dno, Tragedia, szkoda słów. Nawet nie ruszył tylka żeby zbadać pacjenta. Generalnie że uszkodzony i tak ma być bo tak jest i tak zostanie przez pare miesięcy. Przypisał maść bez recepty.

Dzisiaj byłam u dr. Jóźwiaka. Trochę byłam wystraszona po przeczytanych opiniach i ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu Pan doktor okazał się być uprzejmym i kompetentnym lekarzem, wnikliwie obejrzał wyniki i postawił diagnozę. Widać, że ma ogromne doświadczenie i zna się na rzeczy. Polecam serdecznie.