lekarz Piotr Jurczak

Laryngolog

Najbardziej gburowaty lekarz jakiego spotkałam. Cała prywatna wizyta trwała 12 minut, co kosztowało mnie 150 zł. Pan lekarz burczał zamiast mówić. Lista lekarstw do wykupienia wzięta chyba z kosmosu, diagnoza nietrafiona. Przyszłam z szumem w uchu a dostałam leki sterydowe na polipy w nosie, których inny lekarz nie potwierdził. Dobrze, ze przed wykupieniem recepty skonsultowałam jej skład z farmaceutą. Żadnej diagnozy podczas wizyty nie usłyszałam, tylko recepta do ręki i spadaj pani. Oczywiście, gdyby się nie poprawiło, mam przyjść na prywatne badanie słuchu. Porażka. Skoro tak wyglądają wizyty prywatne, to ciekawe jak wyglądają na NFZ

Nie polecam szczerze! Panu doktorowi nie pasował fakt że moje 1.5 roczne dziecko płakało przy badaniu gdzie lekarz widocznie bardzo się spieszył przychodząc z 2 godzinnym opóźnieniem gdzie na korytarzu tłumy. Obrażał mi dziecko nie zastanawiając się jakimi słowami mówi . W konsekwencji nie zbadano do końca dziecka. Całkowity brak podejścia do dziecka i szacunku do pacjenta.!

Chodzę z synkiem do Doktora od ok. 2 lat. Doktor ma świetne podejście do dzieci, potrafi z humorem zająć małego pacjenta i skutecznie leczy. Od 2 lat synek nie miał zapalenia uszu na które bardzo często chorował zanim trafiłam do tego Lekarza. dzięki Doktorowi jest wesołym i zdrowym chłopcem. Bardzo dobry specjalista i nie wybrałabym innego.

Dobry specjalista, zlecił mi wycięcie migdałków i od początku do końca mnie prowadził. W szpitalu zajął się mną jak należy i dokładnie wykonał zabieg. Gdybym miała jeszcze raz iść na jakiś zabieg z pewnością wybrałabym doktora Jurczaka. Może jest małomówny, ale jeśli będziemy go pytać to się dogadamy :)

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Z większym ZAROZUMIALCEM niż ten pan, nie miałam nigdy do czynienia. Być może jest kompetentny, jednak poprzez swoje podejście do pacjenta, sprawia, że człowiek chce się trzymać od niego z daleka. Możliwe że, gdy się wyłoży temu panu pieniążki w gabinecie prywatnym, stać go na większą uprzejmość. Podczas leczenia szpitalnego pacjent go nie interesuje, a sam pan doktor sprawia wrażenie, jakby robił wielką łaskę, że podejmuje się czyjegoś leczenia. Karierowicz, z trzykrotną nieudaną próbą objęcia ordynatorskiego stołka. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

bardzo dobry specjalista jestem zadowolona z efektów leczenia

bardzo dobry specjalista jestem zadowolona z efektów leczenia

Pan doktor przepisal mi antybiotyk ktory mial szybko zwalczyc angine, ponoc dopiero sie zaczynajaca, tymczasem po tygodniu brania antybiotyku (kosztowal ponad 40 zł!) angina przeszla na drugi migdal i jeszcze zaczyna kluc w uchu. Wypisujac recepte nie wyjasnil co zapisuje ani jak dawkowac - dopiero pani w aptece podala mi te dane, i okazalo sie ze dwoch lekarstw nie potrzebuje bo mam je w domu. Konował czy mialam pecha i angina sie rozwinela? okaze sie niedlugo - ide do dr Boczarowej na kontrole

Bardzo dobry fachowiec,wyleczyl mi syna po chronicznym chorowaniu na gardlo i zapalenie gornych i dolnych drog oddechowych (wyciety trzeci migdal i nadciete dwa pozostale plus leczenie).Nie dajcie sie zwiesc temu co mowia,ze sie nie usmiecha i jest oschly.To prawdziwy fachowiec i specjalista a nie slodkopierdzaca pierdola!jego nowoczesne metody leczenia moga budzic kontrowersje,ale warto!!wszystko,co powiedzial sie sprawdzilo,bardzo sie czulam spokojna podczas calego leczenia dziecka.Ceniacy sie lekarz bardzo,ale warto!polecam

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Z lekami u syna trafiał zawsze na 100%, nie były tanie ale skuteczne (zresztą wszystkie leki zaczynają mieć podobne-wysokie ceny). Bardzo specyficzny i inteligentny człowiek, ale nie można dać zwieść się pozorom niedostępności i z doktorem można i trzeba pożartować.

NAJLEPSZY LEKARZ! POLECAM! JESTEM Z SYNEM JUŻ PO DŁUGIM LECZENIU I PO OPERACJI. FACHOWIEC W KAŻDYM CALU.