lekarz Piotr Jurczak

Laryngolog

Tak, Spełnił moje oczekiwania! Po pierwszej wizycie u doktora Jurczaka odzyskałam nadzieję, że będzie dobrze, że nie byłam przewrażliwiona, że nie szukam dziecku chorób i że moja córcia nie słyszy prawidłowo. Wcześniej lekarze z Sanoka wmawiali mi, że córka jest rozpieszczona i słyszy tylko to co chce. Nie będę wymieniać nazwisk ale jest mi bardzo przykro, że przez tyle lat moje dziecko musiało tak cierpieć. Dobrze, że żyjemy w dobie internetu. Zapisałam córkę na prywatne badanie słuchu, niestety potwierdziły się moje obawy, później trafiłam z wynikami do doktora Jurczaka i ...

Tak, Spełnił moje oczekiwania!
Dobrze, że żyjemy w dobie internetu.
Zapisałam córkę na prywatne badanie słuchu, niestety potwierdziły się moje obawy, później trafiłam z wynikami do doktora Jurczaka i wreszcie ktoś potraktował mnie poważnie.
Czy tłumaczy chorobę? Jeżeli pacjent pyta to i owszem otrzymuje odpowiedz. Czy jest uprzejmy? Nawet żartuje. To też człowiek. Czy poleciłabym? Tak, już poleciłam.

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Ta jego nieprzystępność to tylko pozory przy bliższym poznaniu okazuje się że to bardzo sympatyczny człowiek.

Fachowy lekarz. Bardzo dobry specjalista. Operował mi przerodę nosa. Zadanie wykonał idealnie.

Lekarz wydaje się być kompetentny z odpowiednią wiedzą. Jednak jest osobą BARDZO zarozumiałą i BARDZO ale to BARDZO ŁASĄ na Pieniądze. Każda wizyta, niezależnie od długości czy wielkości problemu,uszczupli nasz portfel o kwotę 80 złotych.

Niekompetentny lekarz. Wszystkim pacjentom przepisuje te same leki, wiem to stąd, iż sam mi wymienił jakie leki przepisał 2 miesiące temu. Niesądze, że mnie zapamiętał. Leki niesamowicie drogie. Prosząć go o przepisanie tańszych, tawet nie raczy nic na to powiedzieć. Współczuję pacjentom którzy na niego trafiają. Mam chore zatoki, a pan "doktor" przepisał mi leki na alergię, za które zapłaciłam 250zł. Zastanówicie sie po co przepisuje takie leki. Ocyzwiście, ma podpisaną umowę z firmą farmaceutyczna i w taki oto sposób ma darmowe wycieczki. To kolejny konował i naciągacz, a nie lekarz. Porażka.

Polecam wszystkim tego lekarza. leczyłem u niego dzieciaki i w 100% jestem zadowolony z przebiegu całości leczenia przed i po zabiegu.

Polecam szczególnie ze względu na komleksowość. Nie zamknął sie tylko w laryngologii- potrafi pomóc w innych dziedzinach jeśli zachodzi potrzeba

Polecam wszystkim, sprawia tylko pozory niemiłego i zarozumiałego,a tak naprawde potrafi być bardzo przyjemny ;)

To karierowicz ,a nie lekarz,bo lekarz to przede wszystkim człowiek,przychodząc do lekarza oczekujemy ,że nas grzecznie przyjmie i wysłucha co mamy mu do powiedzenia o naszej chorobie,mało kompetentny po wizytach i operacji u tegoż lekarza wylądowałam w Krakowie i tam doc.który mnie prowadzi za głowę się złapał jak zobaczył przebieg mojego leczenia i jego skutki,niech pan dr. się śpieszy ,bo w krótkim czasie będzie ogłoszony konkurs na ordynatora może zdąży i wreszcie wygra,a w między czasie zdąży jeszcze zoperować ze dwie pacjentki w znieczuleniu miejscowym,bo na ogólne znieczulenie przecież nie ma czasu,a co potem ,a co go to obchodzi to nie on cierpi,to nie jego boli-to nie jego problem -nigdy więcej do kogoś takiego nigdy!

Na pewno profesjonalista,chociaż trzeba trafić z wizytą w dobry humor pana doktora,inaczej wizyta jest gehenną.Jeden z lepszych lekarzy w podkarpackim.