prof. dr hab. n. med. Piotr Kaliciński

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Albert Einstein powiedział "Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia" - ja się z tym zgadzam każdy z nas powinien myśleć o innych. A pan prof.dr hab.nauk med. Piotr Kaliciński ma naprawdę złote serduszko i tak dużo robi dla małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka . Moja ocena 5.0 ale to za mało . Dziękuję za to że żyje .

Dziękuję.Nigdy Panu i jego zespłowi nie zapomnę ile można zrobić by inni byli szczęśliwi. Dziękuję jeszcze raz i do końca.Jest Pan WIELKI.

i do końca.Jest Pan WIELKI.

Chyba nikt nie napisał jeszcze opinii, bo nikomu kto Go zna nie przyszłoby do głowy wystawić opinię negatywną. To cudowny człowiek, świetny lekarz, codziennie ratuje dzieciom życie. Wykonuje przeszczepy m.in. wątroby u dzieci w CZD w Warszawie. To jedyny taki ośrodek. Pan Profesor jest po prostu wspaniały. Mojemu synowi pomaga już od 8 lat. Dziękujemy, że Pan jest.