Dr Piotr Kania podarował nowe życie mojemu mężowi, a zatem i mnie. To czego dokonał dla, mnie laika, jest niewyobrażalne. Domyślam się tylko, że operacja wymagała ogromnej koncentracji i precyzji. Dowodem doskonałości zawodowej doktora jest zdanie bardzo trudnego egzaminu EBU. Prestiżowy tytuł FEBU otwiera przed Nim drzwi klinik urologicznych we wszystkich krajach. W kontaktach z rodziną pacjenta dr Piotr Kania jest skupiony, konkretny, rzeczowy. Nie daje odczuć, że pacjent jest jednym z wielu....nie, w danej chwili ten chory jest dla Niego najważniejszy - jest podmiotem. To ważna zaleta Doktora. A ...

A i jeszcze...... dr Piotr Kania ma piękny uśmiech.

Wciąż poszukujesz "Urolog Siedlce"?

Siedlecki Szpital Specjalistyczny
08-110 None
Szpital
Starowiejska 15
Asłanowicza 29 lok. 2
08-110 Siedlce

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
SPZOZ Siedlce