lekarz Piotr Kapszewicz

Doktor oszukuje innych, jest niesłowny, wszywka alkoholowa nie spełnia żadnych norm ! Brat dalej po aplikacji wszywki spożywa alkohol, a inny chirurg powiedział ze zostaliśmy oszukani. NIE POLECAM !

Całą rodziną jesteśmy zawiedzeni. Okazało się że Doktor wszywa Witaminki zamiast prawdziwego Esperalu. Brat cioteczny tydzień po wszywce wrócił do picia. Kompletnie zadnych skutków ubocznych . Teraz już nie boi się kompletnie niczego a wszywka była jedyną nadzieją.

Całą rodziną jesteśmy zawiedzeni.
Okazało się że Doktor wszywa Witaminki zamiast prawdziwego Esperalu.
Brat cioteczny tydzień po wszywce wrócił do picia.
Kompletnie zadnych skutków ubocznych .
Teraz już nie boi się kompletnie niczego a wszywka była jedyną nadzieją.

Oszust , wciska ludziom wszywkii witaminowe a nie esperal, brałem u niego kilka razy, pierwsze to wierzyłęm, później np po 6 miesiącach okazało się ze nie działą, ostatnia po 2 miesiącach NIE POLECAM

Witam bylem u tego lekarza i pierwsza wszywka trwala 7m-cy druga dzis mija 6m-cy i wczoraj napilem sie i zadnej reakcji wydane pieniadze na pruzno nie polecam a dzis pojde po odbior kasy bo po co placic za cos co nie dziiala.

Po dwóch miesiącach od wizyty u Pana doktora mąż wypija po kilka piw dziennie i żadnej reakcji ze strony organizmu. Szkoda tylko wydanych pieniędzy.

polecam dr Kapszewicza wszystkim alkoholikom i ich rodzinom. w tym roku odwidzimy Pana doktora po raz szósty. nie żałuje nawet jednego złotówki zostawionej doktorowi. trzeźwość mojego męża nie ma ceny.

Witam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Korzystam z jego usług co roku w moim przekonaniu jest to lekarz z powołaniem .Specjalnie przylatuję z Irlandii. Nie długo będę po raz trzeci , pomoże mi to przetrwać kolejny rok bez diabła jakim jest wóda . Kto się jeszcze waha mogę uspokoić nie ma się czego bać Pan Piotr jest w tym dobry a i wam się przyda. Pozdrawiam. Grzegorz z Irlandii

Pozdrawiam.
Grzegorz z Irlandii

Byłem U pana doktora już trzy razy , za każdym razem byłem zadowolony wykonuje zabiegi bardzo profesjonalnie , niedługo odwiedzę go po raz czwarty . Za każdym razem mam rok spokoju :) Pozdrawiam. Pacjent z Irlandii.

Pozdrawiam.
Pacjent z Irlandii.

Jak dla mnie super lekarz. Bardzo obawiałem się tej wizyty i "zaszywania", jak się okazało niepotrzebnie. Wszystko obyło się bez zbędnych ceregieli, szybko i sprawnie. Przed zabiegiem pan doktor poinformował mnie że esperal nie leczy alkoholizmu tylko pomaga go leczyć. Od paru miesięcy jestem szczęśliwy-trzeźwy:). Taka wszywka to super inwestycja, teraz dopiero widzę ile mnie to pijaństwo kosztowało. Mogę żałować tylko jednego a mianowicie tego że nie zjawiłem się na ul.Broniewskiego 6 wcześniej. W tym roku na pewno (tak na wszelki wypadek) powtórzę wizytę u p. Kapszewicza.

W tym roku na pewno (tak na wszelki wypadek) powtórzę wizytę u p. Kapszewicza.

zna się na tym co robi, nie tylko wszywa ale tłumaczy działanie leku i starał się przekonać męża do całkowitej abstynencji mimo ze w ten sposób "traci pacjenta" na przyszłość. Brawo - tak postepuje lekarz