lekarz Piotr Kapszewicz

Chirurg ogólny

Witam bylem u tego lekarza i pierwsza wszywka trwala 7m-cy druga dzis mija 6m-cy i wczoraj napilem sie i zadnej reakcji wydane pieniadze na pruzno nie polecam a dzis pojde po odbior kasy bo po co placic za cos co nie dziiala.

polecam dr Kapszewicza wszystkim alkoholikom i ich rodzinom. w tym roku odwidzimy Pana doktora po raz szósty. nie żałuje nawet jednego złotówki zostawionej doktorowi. trzeźwość mojego męża nie ma ceny.

Jak dla mnie super lekarz. Bardzo obawiałem się tej wizyty i "zaszywania", jak się okazało niepotrzebnie. Wszystko obyło się bez zbędnych ceregieli, szybko i sprawnie. Przed zabiegiem pan doktor poinformował mnie że esperal nie leczy alkoholizmu tylko pomaga go leczyć. Od paru miesięcy jestem szczęśliwy-trzeźwy:). Taka wszywka to super inwestycja, teraz dopiero widzę ile mnie to pijaństwo kosztowało. Mogę żałować tylko jednego a mianowicie tego że nie zjawiłem się na ul.Broniewskiego 6 wcześniej. W tym roku na pewno (tak na wszelki wypadek) powtórzę wizytę u p. Kapszewicza.

W tym roku na pewno (tak na wszelki wypadek) powtórzę wizytę u p. Kapszewicza.

Witam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Korzystam z jego usług co roku w moim przekonaniu jest to lekarz z powołaniem .Specjalnie przylatuję z Irlandii. Nie długo będę po raz trzeci , pomoże mi to przetrwać kolejny rok bez diabła jakim jest wóda . Kto się jeszcze waha mogę uspokoić nie ma się czego bać Pan Piotr jest w tym dobry a i wam się przyda. Pozdrawiam. Grzegorz z Irlandii

Pozdrawiam.
Grzegorz z Irlandii

Oszust , wciska ludziom wszywkii witaminowe a nie esperal, brałem u niego kilka razy, pierwsze to wierzyłęm, później np po 6 miesiącach okazało się ze nie działą, ostatnia po 2 miesiącach NIE POLECAM

Po dwóch miesiącach od wizyty u Pana doktora mąż wypija po kilka piw dziennie i żadnej reakcji ze strony organizmu. Szkoda tylko wydanych pieniędzy.

Byłem U pana doktora już trzy razy , za każdym razem byłem zadowolony wykonuje zabiegi bardzo profesjonalnie , niedługo odwiedzę go po raz czwarty . Za każdym razem mam rok spokoju :) Pozdrawiam. Pacjent z Irlandii.

Pozdrawiam.
Pacjent z Irlandii.

zna się na tym co robi, nie tylko wszywa ale tłumaczy działanie leku i starał się przekonać męża do całkowitej abstynencji mimo ze w ten sposób "traci pacjenta" na przyszłość. Brawo - tak postepuje lekarz

bardzo gorąco polecam. ,,wszywki" a i owszem fachowo, miło, rzeczowo. nie ubliża tylko daje wskazówki do dalszej pracy nad swym zachowaniem. korzystałam z różnych porad lekarzy ale dr Kapszewicz jest inny. kto raz skorzystał z jego usługi będzie korzystał dalej.

Lekarz bardzo uprzejmy, wszywał mojemu mężowi esperal. Najpierw wytłumaczył co i jak dopiero przeszedł do dalszej pracy. polecam