lekarz Piotr Kapszewicz

Lekarz bardzo uprzejmy, wszywał mojemu mężowi esperal. Najpierw wytłumaczył co i jak dopiero przeszedł do dalszej pracy. polecam

Serdecznie polecam.Jestem bardzo zadowolony z leczenia.Pozdrawiam P.Doktora.

Serdecznie polecam.Jestem bardzo zadowolony z leczenia.Pozdrawiam P.Doktora.

bardzo gorąco polecam. ,,wszywki" a i owszem fachowo, miło, rzeczowo. nie ubliża tylko daje wskazówki do dalszej pracy nad swym zachowaniem. korzystałam z różnych porad lekarzy ale dr Kapszewicz jest inny. kto raz skorzystał z jego usługi będzie korzystał dalej.

Nie polecam. Pan dr Kapszewicz podjął się zabiegu, okazało się że nie wykonał go tak jak należy, konieczne było wykonanie kolejnego zabiegu przez innego lekarza.

Rewelacyjny lekarz. Pomaga mojemu synkowi wyjść z gronkowca złocistego.O wszystko go można zapytać bez żadnych krempacji. A poza tym nie dość ze odpowiedział na wszystkie pytania to jeszcze bawiła się z moim dzieckiem :) Z całą odpowiedzialnością polecam.

Z całą odpowiedzialnością polecam.

bardzo kompetentny, napraawdę przejmuje się tym co robi

bardzo kompetentny, napraawdę przejmuje się tym co robi

learz,któremu nie zależy tylko na pieniądzach

learz,któremu nie zależy tylko na pieniądzach

zajmuje sie "wszywkami" i naprawde chciał mi pomóc, wytłumaczył na czym polega problem - nie ograniczył sie tylko do wszycia esperalu