lekarz Piotr Karasiński

Wenerolog, Dermatolog

Bardzo fajny lekarz, zna się na znamionach, obejrzał pod dermatoskopem kilkanaście moich znamion. Wszystko wytłumaczył, uspokoił mnie i dał zalecenia na przyszłość. Bardzo taktowny lekarz i z poczuciem humoru. Polecił mi go znajomy, u którego Pan Doktor wykrył wczesne stadium czerniaka. Uratował mu życie. Polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz, byłam na wizycie kilkakrotnie z różnymi problemami skórnymi. Zawsze dostałam trafną diagnozę i leczenie. Przy tym Pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny. Zawsze tłumaczy, co się dzieje ze skórą. Polecam gorąco.

Na wizycie u pana doktora byłam z nastoletnim synem. Lekarz ma świetne wyczucie i kontakt z dzieckiem. Postawił trafną diagnozę, wszystko wyjaśnił i uspokoił przestraszonego syna. Wyjątkowy lekarz. Gorąco polecam.

Pan doktor pomógł mi wyleczyć trądzik gdy byłam nastolatką, wyleczyl z egzem i poradził jak unikać ich powstawania u mnie i dzieci. Zwracamy się z każdym problemem skórnym, który nam się przytrafia i zawsze dostajemy fachową pomoc. Ostatnio zgłosilismy się z dziwnymi kropkami, które pojawiły się u dzieci. Okazało się że to mieczak zakaźn, przyniesiony z przedszkola, po zaleconej kuracji, problem z głowy. Bardzo dostępny lekarz, wszystko cierpliwie tlumaczy, polecamy.

Bardzo rzeczowy lekarz, szybko rozpoznał chorobę i dzięki skuteczniej terapii mam już ten problem za sobą.

Żałuje, że nie sprawdziłem opinii o tym "lekarzu" przed prywatną wizytą. Bada jednym spojrzeniem zza biurka stawiając do tego błędną diagnozę, a jak przychodzi do płacenia zachęca do umówienia kolejnej wizyty "w razie gdyby nie pomogło"...

Mnie doktor pomógł, jest uprzejmy, odpowiada na pytania i wątpliwości, polecam!

Mnie doktor pomógł, jest uprzejmy, odpowiada na pytania i wątpliwości, polecam!

zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego pana

zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tego pana

Odradzam tego szanownego pseudo doktorka-brak wiedzy

Odradzam tego szanownego pseudo doktorka-brak wiedzy

Nie zna sie na chorobach skory . Mialem miec bielactwo a nie mam cale lato przez tego konowala siedzialem w cieniu .Pisze ku przestrodze dla innych Omijac z daleka( stracone pieniądze podczas wizyty uporzadkowal gabinet z darmowych lekarstw)