lekarz Piotr Karauda

Lekarz rodzinny

Super lekarz. Byłam jeden raz i jestem mile zaskoczona, bo takich lekarzy już nie ma. Posiada dużo empatii dla osób starszych, polecę każdemu.

Dr Piotr nie ma czasu oddzwonic do pacjenta,nie wszystkich jednakowo traktuje.Sa równi i równiejsi.Choc ma ogromna wiedzę i dyplomy potwierdzające na ścianach nie umie ze mną rozmawiać.Inni lekarze przyjmują w maseczkach i można ... a tutaj nie moge pokazać rozległej bolesnej rany bo wizyty tylko przez tel....nie moge doczekac się na tel.Pycha i rutyna.Recepcja zależy kto przychodzi i zależy kto po drugiej stronie...Chyba zmienię lekarza...

Jest to doskonały fachowiec. To co Go wyróżnia spośród innych lekarzy, to fakt, że poświęca pacjentowi dużo czasu i wszystko dokładnie wytłumaczy. Dla swoich stałych pacjentów zawsze znajdzie czas na zbadanie lub przynajmniej stara się doradzić.Przemiły, ciepły i sympatyczny człowiek. Profesjonalista. Rafał M.

Rafał M.

Sympatyczny, ale podchodzi sztampowo do człowieka.

Sympatyczny, ale podchodzi sztampowo do człowieka.

Polecam każdemu tego lekarza. Idealnie trafiona diagnoza, przemyślane skuteczne leczenie, pełen profesjonalizm. Oby sami tacy lekarze !