dr n. med. Piotr Kłosiński

Traumatolog, Ortopeda

Polecam Pana Dr Piotra Kłosińskiego Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego mam wstawiony implant i śruby w kręgosłupie .Moja wdzięczność dla Pana doktora jest nieoceniona .Moje życie odmieniło się bardzo mogę funkcjonować każdego dnia bez ciężkiego bólu który nie pozwalał mi normalnie żyć .Dziękuję Panie Doktorze

Polecam, fachowiec. Jestem po operacji usunięcia dysku L5/S1 wykonanej przez Dr Kłosińskiego. Dziękuję.

Dziękuję.

Czekałam z wystawieniem opinii rok, żeby móc ocenic efekty długofalowe, jedynie wiarygodne. U mojej mamy, ponad rok temu, zdiagnozowano patologiczne złamanie kręgu L2 w wyniku posterydowej osteoporozy (w przebiegu RZS) z zaczynającym się niedowładem kończych dolnych. Jesteśmy z województwa śląskiego, polecił nam doktora Kłosińskiego inny lekarz, do którego mama zgłosiła się na początku. Doktor Kłosiński przeprowadził zabieg wszczepienia implantu w chorym odcinku kręgosłupa. Tylko dzięki Jego umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu mama nie skończyła na wózku inwalidzkim z całkowitym paraliżem od pasa w dół i CHODZI! Na pewno tylko Jego poprosimy ...

U mojej mamy, ponad rok temu, zdiagnozowano patologiczne złamanie kręgu L2 w wyniku posterydowej osteoporozy (w przebiegu RZS) z zaczynającym się niedowładem kończych dolnych. Jesteśmy z województwa śląskiego, polecił nam doktora Kłosińskiego inny lekarz, do którego mama zgłosiła się na początku. Doktor Kłosiński przeprowadził zabieg wszczepienia implantu w chorym odcinku kręgosłupa. Tylko dzięki Jego umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu mama nie skończyła na wózku inwalidzkim z całkowitym paraliżem od pasa w dół i CHODZI! Na pewno tylko Jego poprosimy o wymianę stawów kolanowych mamy. Panie doktorze, dziękujęmy! Jest Pan nieoceniony!

Znam bardzo dobrze Piotra, to On operował moją córkę po wypadku komunikacjnym na krągosłupie szyjnym gdzie były bardzo poważne problemy.Dzięki Niemu moja córka wyszła bez szwanku.Wedle mojej wiedzy jest fachowcem wielkiego formatu .Pozdrawiam Pana Piotra Kłosińskiego.

Na problemy z kręgosłupem zdecydowanie polecam. Dwa miesiace po usunięciu dyskopatii czuje sie super zero dolegliwości. Jeszcze raz polecam.

Jeżeli ktoś ma problemy z kręgosłupem - to tylko dr. Kłosiński. Mnie przez kilka lat dokuczał ból w odcinku lędźwiowym, potem zaczęłam tracić czucie w nodze. Wynik rezonansu: kręgozmyk 9 mm. Dr Kłosiński na konsultacji powiedział że konieczna jest operacja (stabilizacja implantem tytanowym L4/L5/S1), bo w przeciwnym razie w niedalekiej przyszłości czeka mnie wózek inwalidzki. Uprzedził mnie że najprawdopodobniej operację trzeba będzie przeprowadzić w dwóch etapach: z dostępu tylnego, a potem z przedniego. Dokładnie wyjaśnił postępowanie i późniejszą rehabilitację oraz ograniczenia wynikające z unieruchomienia odcinka lędźwiowego. Owszem, bałam sie bardzo, ale zaufałam Panu dr. To było trzy lata temu. Teraz czuję się rewelacyjnie; nic mnie nie boli, jestem aktywna: ćwiczę, chodzę na basen. A co najważniejsze Pan dr przez swoje zaangażowanie, troskę i kompetencje daje wiarę, że są lekarze którym w pełni można zaufać. Z całego serca polecam!

Nie miałem przyjemnośći poznać Pana doktora, operował i leczył mojego syna po bardzo poważnym urazie kręgosłupa.

Bardzo dobry specjalista, życzliwy i dobry człowiek pomagający wielu ludziom w sytuacjach beznadziejnych , bardzo dobry fachowiec w swoim zawodzie stosujący skuteczne i nowoczesne metody leczenia bardzo polecam.

Operował mi kręgozmyk L5/S1. Dwuetapowo. Pierwsza operacja z tylnego dostępu, druga przez brzuch!!!! Jak usłyszałem że kręgosłup przez brzuch to mnie ciarki przeszły, ale jak po pierwszym zabiegu zniknęły prawie wszystkie dolegliwości to byłem już spokojny. Polecam!!

Bardzo kompetentny lekarz, zna swój zawód doskonale i myślę, że kocha ten zawód, nie podejmuje żadnych pochopnych decyzji, rozważa wszystkie możliwości zanim zdecyduje się na operację. Dostał od Pana Boga talent i umie go wykorzystać. Zdecydowanie polecam innym - mam wrażenie, że to jedyny w lekarz ze zdrowym rozsądkiem, wiedzą medyczną, otwartością na pacjenta - ktoś napisał "godny by nazwać go człowiekiem" TAK to prawda!!!