dr n. med. Piotr Kocełak

Wiedza, opanowanie, niewymuszona kultura osobista, skupienie na pacjencie, rzeczowa rozmowa z pacjentem co oznacza, że Pan doktor zawsze uważnie słucha pacjenta i odpowiada na pytania, wyjaśnia wątpliwości, informuje o leczeniu jakie planuje, badaniach, lekach, zaleceniach. Pacjent od momentu wejścia do gabinetu czuje, że jest pod najlepszą opieką. Polecam.

Wspaniały lekarz, czlowiek, diagnosta. Uprzejmy, dociekający, posiadający niezwykłą, ponadprzeciętną wiedzę, szukający przyczyn. Polecam gorąco!!

Czy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu - spotkałam go w autobusie i nawet tam miałam wizytę lekarską :) Szkoda że już nie ma go u nas w przychodni :/

Szkoda że już nie ma go u nas w przychodni :/

Bardzo uprzejmy lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy i jest niezwykle cierpliwy:) Posiada bardzo dużą wiedzę z wielu dziedzin medycyny

Jedyny lekarz, który potrafił rozmawiać z pacjentem. Wpaniałe podejście, dużo wyrozumiałości.

Wysoka kultura osobista,niezwykle kompetentny,wzbudza zaufanie pacjentów. Zakres jego wiedzy medycznej zdecydowanie przewyższa ogólnie pojęte normy.Jak najbardziej - godny polecenia!!!!

Niezwykle kompetentny. Natychmiast wzbudza ogrome zaufanie.

Niezwykle kompetentny. Natychmiast wzbudza ogrome zaufanie.